جستجو میان هزاران محصول
بستن


بستن
راهنمای استفاده از فروشگاه
بستن

استفاده از باتری تقلبی در گوشی ها ی هوشمند چه ضررهایی می تواند داشته باشد


استفاده از باتری تقلبی در گوشی ها ی هوشمند چه ضررهایی می تواند داشته باشد

استفاده از باتری تقلبی در گوشی ها

دیر یا زود طول عمر باتری های تلفن همراه تمام می شود. حتی  گاهی اوقات مجبور می شوید تلفن و یا باتری را کلا تعویض کنید.

هنگامی که باتری تلفن از کار می افتد، بیشتر افراد به جای خرید باتری اصلی و پرداخت قیمت بسیار بالا، به دنبال راه حل های ارزانتر هستند. به عنوان مثال اگر بخواهید باتری اورجینال را خریداری کنید باید ۱۴۹ لیره ترکیه پرداخت کنید.

به همین دلیل در بازار جستجو کرده و این کار را با ۵۰ لیره ترکیه انجام می دهند. در این صورت شما باتری جعلی خریداری کرده اید.

بعلاوه استفاده از باتری های جعلی، در کنارش خطرات زیادی را به همراه دارد. قبل از هرچیز باید اطمینان حاصل کنید که باتری جدید دارای همان استانداردهای باتری اصلی است.

که اگر دارای همان  استانداردها نباشد ممکن است تلفن شما با ان بکار نیافتد و یا سرعتش کاهش یابد.

با تعویض باتری گوشی به دلیل اینکه تلفن شما باز می شود ویژگی ضدآب بودنش را از دست می دهد.

می توانید بپرسید شرکت هایی مانند اپل و سامسونگ پس چگونه زمانی که خود شرکت تعویض باتری انجام می دهد، ویژگی ضد آب بودن حفظ می شود.

پاسخ ساده است: آنها از چسب های خاص همراه با وسایل گران قیمت استفاده می کنند.

 

اما این خطر اصلی نیست. از آنجا که در باتری تقلبی در گوشی ها ، تست های دقیقی که در باتری های اصلی انجام می شوند، صورت  نمی گیرد. بنابراین زمانی که باتری های جعلی درمعرض گرمای بیش از حد قرار گیرند، احتمالا منفجر شوند و هیچ پولی مهم تر از سلامتی شما نیست.

حوادث ناگوار سامسونگ در سالهای ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۹  نیز نشان می دهد که این امر نباید نادیده گرفت شود، بلکه باید روی این موضوع تأکید کرد. علاوه بر این، زمانی که شما با چنین هیچ شخص یا مؤسسه ای را پیدا نخواهید کرد که از لحاظ مادی و معنوی خسارات شما را جبران کند.

راهنما