جستجو میان هزاران محصول
بستن


بستن
راهنمای استفاده از فروشگاه
بستن

بهترین رنگ‌ها برای رنگ‌آمیزی داخلی ساختمان در سال ۲۰۲۰


بهترین رنگ‌ها برای رنگ‌آمیزی داخلی ساختمان در سال ۲۰۲۰

بهترین رنگ‌ها برای رنگ‌آمیزی داخلی ساختمان

 

ازآنجایی‌که هیچ دیواری در منزل شما نباید مانند یک بوم سفید نقاشی خالی باقی بماند، ما به دنبال رنگ‌هایی برای رنگ‌آمیزی داخلی ساختمان در سال ۲۰۲۰ هستیم تا قبل از پایان فصل تابستان از آن‌ها الهام بگیریم.

از رنگ‌هایی برای رنگ‌آمیزی هر اتاق‌ در سرتاسر خانه گرفته تا ایده‌های نقاشی برای دیوارهای برجسته برای ایجاد جلوه‌های ویژه در هر اتاق ۱۰ ایده برتر رنگ‌آمیزی فضای داخلی خانه را به شما معرفی می‌کنیم تا در سال آینده و بعدازآن به کار بگیرید.

و به شما قول می‌دهیم که از دیدن برخی از آخرین رنگ‌های رنگ‌آمیزی داخلی و پیش‌بینی سالانه پانتون شگفت‌زده خواهید شد و به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را در خانه خود به کار بگیرید.

گاهی اوقات به کار بردن یکرنگ جدید برای رنگ‌آمیزی به اتاق جان تازه‌ای  می‌بخشد.

برای اینکه آن را برای شما راحت‌تر کنیم ما ایده‌های طراحان داخلی Décor Aid را برای گرفتن آخرین  رنگ‌های رنگ‌آمیزی ارزیابی می‌کنیم.

 

رنگ فندقی

 

سایه‌های کرمی گرم و جذاب رنگ‌های فندقی مطمئناً هرگز از سبک‌ها بیرون نمی‌رود و نه‌تنها تضادی با مبلمان موجود ایجاد نمی‌کند بلکه یکرنگ قابل‌اطمینان برای طراحی فضای داخلی خانه است.

برای ایده استفاده از رنگ‌های فندقی در خانه خود، یک بررسی سریع از هر اتاق به اتاق دیگر داشته باشید و توجه کنید که کدام فضاها بیشتر نیاز به روشن شدن و گرفتن نور دارند سایه‌های مختلف فندق برای بازتاب نور و بزرگ‌تر نشان دادن یک اتاق عالی عمل می‌کنند.

 

بنفش خاکستری

 

اگرچه هنگام جستجو برای جایگزین کردن رنگ‌های مدرن برای ایده‌های رنگ‌های خنثی، رنگ خاکستری کوهی یکی از کلاسیک‌ترین رنگ‌ها برای رنگ‌آمیزی داخلی است این رنگ جز گزینه‌های تزئینی ته رنگ بنفش ۲۰۲۰ وجود دارد.

برای اولین بار، علاوه بر بنفش بروی گرم‌تر و شاداب‌تر کردن رنگ‌های خاکستری کار می‌شود.

همین‌طور برخی از رنگ‌های طراحی داخلی خانه طراحان ما پیرامون سایه‌های خاکستری متفاوت می‌چرخد، یکی از گزینه‌ها رنگ‌های بنفش هست که جایگزین طراوت می‌شود.

همچنین به‌اندازه کافی ظریف است تا خسته‌کننده نباشد و در آن فضا احساس راحتی کنید.

 

سبزهای تیره

 

 

به‌طور رسمی شب تماشا و یکی از رنگ‌های نقاشی ۲۰۲۰ برتر پانتوون نامیده می‌شود، رنگ اساساً یک‌رنگ جدید گرفته‌شده از سبز شکارچی ثروتمند است که از ۹۰ سال قبل در طراحی داخلی تا این اندازه قابل‌قبول نبوده است.

قرار دادن این ترند رنگ سبز تیره با یک رنگ پایه قوی می‌تواند احساس گیاهان سرسبز و قدرت شفا طبیعت را در خانه شما تقلید کند.

برای ایده‌های رنگ سبز شکارچی، طراحان داخلی ما پیشنهاد می‌کنند که این ترند باید مختص اتاق‌های روشن و بزرگ باشد زیرا شدت آن می‌تواند فضاهای کوچک را تحت تأثیر قرار دهد و آن‌ها را تیره‌تر کند.

 

پاستلی خفیف

 

 

مشتقات پاستل در گچ، رنگ‌های خفیف، دارای یک جذابیت آرامش‌بخش است و مناسب برای انواع اتاق‌های خنثی و مکان‌های مشترک مانند آشپزخانه و حمام است،

زیرا آن‌ها دو وظیفه را انجام می‌دهند و علامت‌های مانند تورفتگی و خراش‌های روزانه را پنهان می‌کنند.

به‌علاوه، پاستیل‌های خفیف یک پس‌زمینه گرم برای طراحی مینیمالیستی ایجاد می‌کنند.

ترکیبی از آخرین رنگ‌های نقاشی و سنگ مرمر دراماتیک در آشپزخانه مطمئناً آن را به‌یادماندنی‌تر از یک آشپزخانه سیاه‌وسفید استاندارد می‌سازد.

اگر در قیدوبند یک‌ترند رنگی برجسته یا آخرین رنگ‌های نقاشی برای جلب‌توجه نیستید می‌توانید از این رنگ‌های پاستیلی خام استفاده نمایید.

 

رسی ملایم

 

روح میامی را بارنگ‌های زرق‌وبرق دار زنده کنید. برای کسانی که عاشق سفر کردن هستند و یک روحیه خاکی و زمینی دارند.

رنگ‌های رسی ملایم یک جایگزین عالی برای رنگ‌های بژ و قهوه‌ای است چراکه آن‌ها به اتاق یک حالت آفتابی و ظرافت خاص می‌دهند.

رنگ‌های آجری، کاراملی، گل میخک و نارنجی سوخته را برای رنگ‌آمیزی داخلی در نظر داشته باشید که هویت بیشتری از رنگ‌های خنثی دارند.

 

آبی جدید

 

برای افراد سنت‌گرا با رویکرد موقت به طراحی داخلی، آبی تیره، آبی یخی، آبی خاکستری و پودر آبی بسیار کم‌رنگ، گزینه‌های عالی هنگام جستجوی رنگ برای رنگ‌آمیزی داخلی هستند و به‌اندازه کافی ظریف هستند تا یک اتاق را در بربگیرند.

با مقدار بی‌حد ایده‌های رنگ آبی در دسترس هیچ محدودیتی در تعداد مسیرهایی که می‌توانید با این تن دلخواه وارد شوید وجود ندارد.

فقط مطمئن شوید که ویژگی آرامش‌بخش بودن رنگ آبی را برای فضای داخلی خانه حفظ کنید و از به کار بردن یک رنگ سنگین که باعث می‌شود اتاق کوچک‌تر تیره‌تر به نظر برسد،

اجتناب کنید به‌طورکلی، هنگام انتخاب رنگ‌های شناخته‌شده برای باقی گذاشتن یک تأثیر اولیه قوی، آن را با یک رنگ ضعیف‌تر ملایم کنید.

خردلی

 

برای کسانی که به دنبال پاپ رنگ و جایگزین برای طلا هستند، رنگ خردلی سیر برای ایجاد اکسنت‌های کانونی غنی و برای رنگ‌آمیزی داخلی زیبای دیوارهای برجسته و حتی برای وسایل تزیینی عالی است.

رنگ‌آمیزی داخلی  فضای خانه خردلی کدر را به کار ببرید تا زیبایی دکور و هنر برجسته ایجاد کنید زیرا گاهی بهترین ایده‌های رنگ‌های رنگ‌آمیزی در مقادیر کم استفاده می‌شود.

ابری

 

رنگ‌های رنگ‌آمیزی داخلی بی‌رنگ ابری فضای داخلی خانه ممکن است از مخلوط آبی و سبز بارنگ خاکستری و بنفش به وجود بیاید.

در عوض، این ترند رنگی را به‌عنوان یک بوم خالی برای دکور کردن تمام‌رنگ‌ها و سبک‌ها به‌عنوان نقطه شروع بسیار جالب‌تر نسبت به پایه‌های بژ و سفید در نظر داشته باشید.

قارچی

 

یکی از رنگ‌های مد و رنگ موردعلاقه ما برای سال ۲۰۲۰، سایه‌های قارچی خنثی، با جذابیت ماندگار است و به‌اندازه کافی منحصربه‌فرد است تا موردتوجه مهمانان برای استفاده خانه‌های شخصی آن‌ها قرار بگیرد.

علاوه بر این، این رنگ با مبلمان و لوازم جانبی طبیعی همان‌طور که در اتاق بالا دیده می‌شود، عالی به نظر می‌رسد.

خاکستری مفرغی

 

رنگ کامل خاکستری بژ و یک جایگزین غنی برای همه دیوارهای سفید است.

رنگ‌های خاکستری مفرغی، یک بوم تقریباً خالص را ایجاد می‌کند که اصلاً ملایم نیست.

اگرچه قبل از اینکه به‌عنوان یکی از بهترین رنگ‌های رنگی در سال ۲۰۲۰ انتخاب شود، یک رنگ استاندارد بوده است،

اما در حال حاضر یک رنگ ‌ترند است که نمی‌توان آن را دست‌کم گرفت.

در حقیقت، طراحان داخلی ما پیشنهاد می‌کنند ایده‌های رنگ‌آمیزی خاکستری مفرغی را برای کل خانه و نه‌فقط یک اتاق به‌عنوان یک سایه در نظر داشته باشید.

زیرا این رنگ با همه‌چیز و در همه‌جا خوب عمل می‌کند.

 

راهنما