جستجو میان هزاران محصول
بستن


بستن
راهنمای استفاده از فروشگاه
بستن

دکوراسیون اتاق جوان


دکوراسیون اتاق جوان

طرح های جدید و به روز دکوراسیون اتاق نوجوان

 

دکوراسیون اتاق جوان دارای یکسری نکات می باشد ، اگر بچه هایتان شروع به شکایت در مورد اسباب بازی های رنگارنگ و زیاد خودشان می کنند و اگر تختشان برایشان کوچک باشد، باید دکوراسیون اتاقشان را به دکوراسیون اتاق جوان تغییر دهید. همانطور که اتاق های کودکان نسبت به اتاق بزرگتر و والدین دارای ویژگی های متفاوت هستند، اتاق های جوان نیز دارای ویژگی های مختلفی می باشند.

 

دکوراسیون اتاق نوجوان

جزئیات دکوراسیون اتاق نوجوان

در دکوراسیون اتاق جوانان شما با جزئیات زیادی روبرو خواهید شد، از کاغذدیواری ها گرفته تا ملافه و انتخاب مبلمان، لوازم جانبی و دکوری، سرگرمی ها و تم های مورد علاقه، همه چیز را باید در نظر بگیرید. شما نیاز به فرمول هایی دارید که احتیاجات و لذت های فرزند شما را برآورده می کند. اگر می خواهید دکوراسیون اتاق  نوجوانی را طراحی کنید، این مقاله می تواند به شما کمک کند.

 

دکوراسیون اتاق جوان

 

ما ایده ها و پیشنهادات خود را در مورد ویژگی های دکوراسیون اتاق های نوجوان ارائه می دهیم، و نمونه های شگفت انگیز طراحی شده توسط طراحان متخصص را ارائه می دهیم.

انتخاب مجموعه مبلمان اتاق نوجوان

در دکوراسیون اتاق نوجوان، شما می توانید مجموعه های مبلمان های ساخته شده توسط برندهای سازنده مبلمان را ارزیابی کنید. دکوراسیون های آماده ای که در سبک ها و تم های مختلف، توسط طراحان معروف طراحی شده اند، کار شما را ساده تر می کند. علاوه بر این، اگر شما بخواهید دکوراسیون خاص خود را با توجه به سبک و تم مورد علاقه خود، انجام دهید می توانید یک دکوراسیون با انتخاب هر یک از اقلام به صورت جداگانه این کار را انجام دهید.

سلیقه و سبک و سیاق در انتخاب دکوراسیون اتاق نوجوان

در انجام این کار، باید از نوع سلیقه و سبک موردعلاقه، سرگرمی، منافع و نیازهای فرزند خود اطمینان حاصل کنید. همچنین باید ویژگی های معماری اتاق را نیز بررسی کرده و خود را برای انجام دکوراسیونی که نیاز به دقت و توجه دارد آماده کنید.

شروع طراحی دکوراسیون اتاق نوجوان

دکوراسیون هر اتاق با کار بر روی کف و دیوارها آغاز می شود. برای اتاق جوان نیزمطابق با سبکی که انتخاب کردید، کاغذ دیواری و کف پوش انتخاب کنید. پس از یک مرحله برنامه ریزی دقیق، که تمام جزئیات  دکوراسیون را شامل می شود می توانید کار خود را از کف و دیوارها شروع کنید. بعد از انتخاب سیستم روشنایی و میلمان ها،می توانید لوازم جانبی و اشیائی که نمادهایی از علم و هنر و فرهنگ مورد علاقه فرزندتان هستند، را انتخاب کنید.

انتخاب های مهم در دکوراسیون اتاق جوان

این انتخاب ها بسیار مهم هستند زیرا که در دوران بلوغ فرزند شما بیشتر وقت خود را در اتاقش سپری می کند. بوسیله یک اتاقی با دکوراسیون مناسب، شیک، مدرن و کاربردی هم می توانید باعث شوید که فرزند شما اوقات بیشتری را در خانه سپری کند و هم به او یک فضایی برای زندگی با لذت و کیفیت  فراهم می کنید.

 

فضاهای ذخیره سازی کاربردی در دکوراسیون اتاق جوان

اسباب بازی ها و لوازم کوچک و بزرگی که در دنیای کودکی جمع آوری کرده اند، اکنون استفاده نشده و جای خود را به لباس ها، به لوازم بزرگتر و زیباتر و کتاب ها می دهند که فضای بیشتری را نیز اشغال می کنند. بنابراین در اتاق جوانان به فضای ذخیره سازی بسیار بزرگتری نیاز خواهید داشت. یکی از راه های عملی برای مرتب نگه داشتن اتاق،کابینت های زیاد است. به همین دلیل می توانید با انتخاب مبلمان مدولار یا ال شکل و چندکاره یا کشویی فضای نگهداری بیشتری را سازماندهی کنید  و اتاق مرتب تری را داشته باشید.

اتاق های کوچک برای دکوراسیون اتاق جوان

برای اتاق های کوچک  مبلمان های چند کاره شامل تخت، قفسه، کابینت و کشو هستند که در این دکوراسیون ها استفاده می شوند. این سبک مبلمان ها، که فضاهای ذخیره سازی زیادی تنها دریک نوع محصول موجود است، بسیار کاربردی و مفید هستند.

طراحی های مدرن و میزان اثر

علاوه بر این، طراحی مدرن و ظاهر مجلل آنها به راحتی مورد پسند فرزندتان واقع خواهد شد. یکی دیگر از عوامل موثر، میزکار و لوازم جانبی است. یک میز کاربردی و تابلوهایی حاوی از اطلاعات علومی مانند حشره شناسی به عنوان مکانی برای انجام تکالیف مورد توجه فرزند شما خواهد بود.

 

دکوراسیون اتاق جوان

 

دکوراسیون دیوارهای اتاق نوجوان

اولین گام دکوراسیون پس از برنامه ریزی، دکوراسیون دیوارها خواهد بود. بازهم انتخابتان برای دکوراسیون دیوارباید با توجه به علاقه وسلیقه فرزندتان باشد. می توانیم تصور کنیم که تصمیم گیری در این مورد دشوار است. انتخاب  طرحی برای دکوراسیون دیوار اتاق کودک آسان است، شما می توانید از قهرمانان کارتونی یا چند الگو و نقاشی رنگارنگ کمک بگرید، اما انتخاب یک طراحی دیوار برای اتاق جوان می تواند کمی سخت تر باشد.

 

الگویی ساده برای دکوراسیون اتاق نوجوان

کاغذ دیواری استفاده شده در مدل زیر دارای طرح و الگویی ساده بود و برای سبک های متنوعی می تواند مناسب باشد و نیز دارای اتمسفری مدرن است که همسو با علایق نوجوانان است. شما نیز می توانید دکوراسیون دیوار خود را با کاغذ دیواری هایی دارای طرح ها و خطوط ریز کامل کنید.

دکوراسیون اتاق نوجوان

ویژگی های کفپوش اتاق نوجوان

یکی از عناصر مهم در تعیین سبک دکوراسیون کفپوش است. سلیقه های فردی که کم کم دوره بزرگسالی خود را آغاز می کند نیز همراه با خودش تغییر می کند بالغ تر می شود. کفپوش های چوبی را که تقریبا متناسب با سلیقه دکوراسیون تمام بزرگسالان بوده و هیچوقت از مد نمی افتد، فرزندانتان نیز دوست خواهند داشت.

 

اتاق مورد علاقه نوجوان

طراحی ارائه شده در تصویر، کفپوش های چوبی همره با مبلمان های کاربردی و مدرن می تواند سبک مورد علاقه هر نوجوانی باشد. قفسه های کاربردی نصب شده روی دیوار با سیستم  کاربردی قفسه- میزکار،   با تاج تخت تطابق خوبی را ایجاد کرده است.

دکوراسیون اتاق نوجوان

هنر اصلی ضروری در دکوراسیون اتاق نوجوان

بالاتر ذکر شد که هنگام دکوراسیون اتاق جوان، به علاقمندی ها و سرگرمی های فرد توچه داشت و از لوازم جانبی هم سو با آنها استفاده کنید و حتی استفاده از برخی اقلام دکوری می تواند توجه او را به برخی از موضوعات جلب کند.

کتابخانه اتاق نوجوان

اگر یک کتابخانه بزرگ در خانه داشته باشید، برخی از این کتاب ها را به قفسه کتاب موجود در اتاق فرزند خود منتقل کنید یا اضافه کردن هرگونه ابزارهای موسیقی به دکوراسیون می تواند به منظور توجه او به هنر موثرباشد.

مبلمان و دیگر لوازم اتاق نوجوان

مبلمان و لوازم جانبی مورد استفاده در این دکوراسیون، مانند کاغذ دیواری، قفسه کتاب، آباژو هایی با ظاهر لامپ استودیو، لامپ سقفی، هپی چیر و ابزار ورزشی، می تواند هر جوان با هرسلیقه ای را جذب کند. اگر شما فرصتی برای افزودن چنین مواردی به دکوراسیون دارید، او را بسیار خوشحال خواهید کرد.

تاثیر دکوراسیون بر روحیات اتاق نوجوان

الگوی آینده خودروی مورد استفاده الگوی مشابهی برای نوجوانان دارد. یک دکوراسیون با شکوه که شما به راحتی می توانید برای فعالیت های مختلف مانند خواندن، استراحت، کار، ورزش، و نمی توانید منتظر دعوت دوستان خود باشید.

 

دکوراسیون اتاق نوجوان

انتخاب تخت خواب اتاق نوجوان

مهمترین چیزی که باید هنگام انتخاب تخت خواب، باید در نظر داشته باشید ابعاد آن است. باید در نظر داشته باشید که آنها دیگر کودکی را پشت سر گذاشته و معلوم نیست قدشان چقدر بلند تر می شود بنابراین تا حد ممکن است برای احتیاط سعی کنید تخت خواب بزرگتری را انتخاب کنید.

تاثیر جنسیت در انتخاب تخت خواب اتاق نوجوان

بدون در نظر گرفتن جنسیت باید تخت خوابها را مطابق با اندازه تخت بزرگسالان انتخاب کنید. به عنوان یک کودک، ممکن است بخواهند یک تخت خواب فراری یا باربی داشته باشند، اما در حال حاضر، مدلهای سنگین تر را ترجیح می دهند هنگام انتخاب محصولات نساجی مانند روتختی، باید مدل های تجاری ساده تر را به جای بسیاری از مدل های گلدار و رنگی انتخاب کنید.

افراد نوجوان تر نه مدل های کودکانه تم کارتونی و نه مدل های گلدار مورد پسند مادربزرگ ها را ترجیح می دهند. اغلب مدل های ساده تر و مدرن را ترجیح می دهند. در این نوع دکوراسیون مبلمان ترکیبی از کشو، قفسه و تخت خواب استفاده می شود که هم  به لحاظ ویژگی ها و هم از لحاظ اندازه می تواند تحسین هر فردی را بدست آورد.

لوازم جانبی و تزئینی در دکوراسیون اتاق نوجوان

هنگام انتخاب لوازم جانبی، فیلم موردعلاقه، قهرمان رمان، بازی کامپیوتری دلخواه، درس مورد علاقه اش را باید بدانید، کدام ها هستند. در صورتی که اقلام دکوری را با توجه به این جزئیات خریداری کنید، انتخابتان او را بسیار خوشحال خواهد کرد. این دکوراسیون می تواند از بسیاری جهات الهام بخش باشد.

ویژگی های تخت خواب اتاق نوجوان

تخت خوابی دارای کشو ویا کمد، میزکاری کاربردی، طراحی مدرن و لوازم جانبی خاص و جالب توجه و نیز کمد لباسی کاربردی دکوراسیون ایده آلی برای اتاق جوان است. در اتاق افراد علاقمند به نجوم و فضا،  استفاده از تلسکوب بهترین گزینه برای لوازم جانبی علمی-فرهنگی می باشد. فضانوردان آینده از گذرندان اوقاتشان در چنین اتاقی بسیار احساس شادی خواهند کرد.

 

راهنما