جستجو میان هزاران محصول
بستن


بستن
راهنمای استفاده از فروشگاه
بستن

 دکوراسیون تک رنگ خانه ها


 دکوراسیون تک رنگ خانه ها

 دکوراسیون تک رنگ خانه ها

دکوراسیون تک رنگ خانه ها به عنوان عبارت های طرح های مدرن، رویکردهای مدرن یا ایده های مدرن که در امروزه در جاهای مختلف و دائما به گوشمان میخورد، چه مفهومی دارند؟

 

دکوراسیون مدرن منازل و طراحی مدرن لوازم

روش دکوراسیون تک رنگ خانه ها که در فرهنگ ما بسیار رواج دارد را می توان در طراحی مدرن همراه با مفاهیمی مثل سادگی، مینیمالیته و متنوع بودن بکاربرد. در هنگام بررسی نمونه های دکوراسیون خانه تک رنگ، شما می توانید اطلاعات بیشتر از جزئیات این سبک بدست بیاورید و آن را برای داشتن خانه هایی روشن، دلباز و آرامش بخش بکارببرید.

بر اساس علاقه خود می توانید این روش  دکوراسیون تک رنگ خانه ها را در  پذیرایی، آشپزخانه ، اتاق خواب و سرویس بهداشتی بکارببرید. حتی در دکوراسیون اتاق ناهار خوری خود نیز، به راحتی می توانید از این سبک  استفاده کنید. پذیرای نوآوری ها درخانه خود باشید. از آنجا که روشن ترین ایده هابه انتظار شما در پشت درخانه هایتان هستند!

 

مفاهیم تداعی شده در  دکوراسیون تک رنگ خانه ها

سادگی ظریف، زیبایی بی نقص، و به همراه ظاهری زیبا را بدون زحمت بدست آورید. دکوراسیون تک رنگ خانه ها به طور کامل این مفاهیم را در زندگی ما پیاده می کنند. چه کسی می تواند عنوان کند که دکوراسیون های باشکوهی که از رنگ سفید همراه با کرم، از رنگ خاکستری در کنار تن ها و سایه های آن استفاده کرده اند،دکوراسیونی شیک و ظریف نخواهد بود.

 

 خانه های با دکوراسیون تک رنگ دلباز و همراه با حس طراوت و تازگی

کدام یک از ما خواهان چنین خانه هایی با ویژگی های مشخص که دارای وضعیت دمایی خاصی نیز می باشند، نخواهیم بود؟ در زمان مدرن همراه با جنون مصرف، با توجه به جمعیت انبوه، مهم ترین ویژگی دکوراسیون تک رنگ رویکرد مینیمالیتی آن است. معماران داخلی نسل جدید، درایجاد سبک خودشان عمدتا برروی ایده های مینیمالیستی تمرکز دارند.

مینیمالیسم

هنگامی که تمرکز آنها روی مینیمالیسم است، آنچه اتفاق می افتد موازی با این طرز فکر خواهد بود. با بررسی نمونه های برجشته موجود در گالری منظور ما را بهتر و بیشتر درک خواهید کرد. در خارج از کشور و در ادبیات عمومی دکوراسیون، این نوع دکوراسیون با نام سبک دکوراسیون مونوکروماتیک شناخته می شود.

رنگ ها در  دکوراسیون تک رنگ خانه ها

رنگ های خنثی و رنگ های طبیعی رنگ های مورد علاقه این سبک هستند. کرم و رنگ بژ نیز می تواند به این رنگ ها اضافه شود. شما می توانید در بررسی گالری دکوراسیون تک رنگ ببینید که کدامیک از رنگ های دیگر نیز در این دکوراسیون استفاده می شوند.

 

راهنما