جستجو میان هزاران محصول
بستن


بستن
راهنمای استفاده از فروشگاه
بستن

دکوراسیون سقف خانه


دکوراسیون سقف خانه

دکوراسیون سقف خانه 

دکوراسیون سقف خانه تکمیل کننده خانه شما و یک از مهم ترین جنبه های زیبایی ظاهری است که به شما کمک می کند اتمسفری را که میخواهید در خانه خود به وجود آورید. سقف های سفیدی که اغلب استفاده می شوند موجب ایجاد حس طراوت، دلبازی و بزرگتر دیده شدن مکان مورد نظر می شوند. تمام مداخلاتی را که در سقف انجام می دهید باید با توجه به نگرانی هایی که در رابطه با زیبایی داریم بادقت باشد و از محصولات دارای جنس مرغوب و با ظریف کاری هایی با کیفیت استفاده شود.

 

دکوراسیون سقف: گچ کارتن

دکوراسیون سقف خانه با استفاده از گچ کارتن پیر و گچ بری های دکوراتیو دیگر به یک استاندارد تبدیل شده است  و در خانه ها و ادارات به منظور ایجاد کیفیت بالاتر از نور مخفی و سقف معلق و یا کاذب بکار می برند.

 

دکوراسیون سقف

 

در دکوراسیون سقف خانه بوسیله سقف کاذب، گزینه ها بسیار زیاد و رنگارنگ است. به خصوص در نور مخفی ها و سقف های کاذب، اگر رنگ سقف سقید باشد می توان با بکارگیری نورپردازی سقف خود را به هر رنگی که دوست دارید در بیاورید.

 

دکوراسیون سقف

 

در کنار زیبایی، زمان استفاده از سقف های معلق می توان در فضای خالی به وجود آمده، تاسیسات الکترونیکی، سیستم های هشداردهنده و سیستم های تهویه را قرار داد و بدین وسیله به دور از شلوغی می توان جنبه ی زیبایی را در دکوراسیون سقف خانه اعمال کرد.

 

دکوراسیون سقف خانه

دکوراسیون سقف: سقف معلق یا سقف کاذب

سقف معلق یا سقف کاذب سازه ای است که زیر سازه اصلی بوسیله سیستم آویز نصب می شود. روی ساختار اسلکتی این سازه که معمولا چوبی و فلزی است، به کمک پیچ صفحات ساخته شده از ترکیبات مختلف قرار می گیرد. در مکان های کوچک تا گستره ی ۴متری بدون استفاده از هرنوع سیستم آویز، تنها با تثبیت روی دیوارهای جانبی سقف معلق را نصب کرد.

یک عنصر ساختمانی دکوراتیو ساخته شده از گچ، سنگ، فلز و مانند آنها است که به منظور ایجاد عایق های حرارتی و صوتی در ساختمان ها و پنهان کردن تاسیسات سقفی( لوله های سیستم تهویه، کابل های برق) و حذف آلودگی تصویری بکار میرود. به راحتی روی بتن آرمه، سیستم های چوبی و فولادی نصب می شود.

همانطور که برروی این سیستم ها اعمال می شود، به راحتی با اعمال به سقف می توان عایق بندی لازم را انجام داده و به شکل ظاهری مطلوب خود دست یابیم. سقف معلق یک سیستم انعطاف پذیر است که به راحتی با حرکت انقباض یا انبساط ساختمان سازگار است.

 

نورپردازی های زیبا با در دکوراسیون سقف خانه

به دلیل اینکه شکل های مختلفی از آنها را می توان همراه با نورپردازی ها و افکت های رنگی متنوع استفاده کرد، هرکسی بر اساس سلیقه و نیاز خود می تواند سقف کاذب را خریداری کند. تاسیساتی مانند آشکارسازهای آتش سوزی و زلزله را که در حالت معمول فضا اشغال کرده و سقف را زشت تر می کنند، را می توان مخفی کرد، طبیعتا موجب زیباتر شدن فضای اتاق می شوند. بعلاوه سقف های کاذب تنها به لحاظ زیبایی و ظاهری مورد توجه نیستند. یعنی موجب کاربردی تر شدن مکان می شوند، عایق صوتی و حرارتی را فراهم می کنند و جنبه آکوستیک محیط را تقویت می کنند.

دکوراسیون سقف و نورپردازی

مزایای استفاده از سقف کاذب

قابلیت نصب سیستم های روشنایی و نورپردازی مناسب، به دلیل وجود گزینه های مختلف به لحاظ رنگ و نوع بافت آن، زیبایی متفاوتی را به سقف شما می افزاید. توانایی ایجاد سقف هایی با ارتفاع مختلف  منجر می شود که بتوانیم در یک مکان، فضاهای مختلفی را بوجود بیاوریم در مکان های با سقف خیلی بلند ارتفاع سقف را کاهش می دهد. مخفی کردن انواع اتصالات سقف ایجاد فضا برای مونتاژ سیستم روشنایی، آشکارسازهای  حریق و بسیاری از عناصر دیگر ایجاد عایق صوتی و حرارتی فراهم کردن شرایط آکوستیک با انجام نورمخفی تزئینی را می توان  ظاهری دکوراتیو را فراهم کرد با لوازم چوبی می توان تفاوت هایی را در سقف به وکود آورد.ساخت یک باند نور پنهان به دست آورد. ( پیاده سازی سقف کاذب چوبی . تصویر)

 

سقف معلق برای محیط های زیر مناسب است:

دفتر و محل کار

ساختمان های صنعتی

بیمارستان ها

رستوران ها

سالن ورزشی

مراکز خرید

بانک ها

مغازه ها

خانه ها (حمام، توالت، آشپزخانه)

در مترو

کارخانه

در ساختمان های پیش ساخته

سالن کنفرانس

پمپ بنزین ها

 

دکوراسیون سقف 

سقف باریسول (سیستم سقف کشسان پی وی سی)

پوشش های پی وی سی بادوام تولید شده از مواد خام پی وی سی هستند. به دلیل سبک بودنشان هیچ وزن اضافی را به سقف تحمیل نمی کنند. سیستم های سقف کشسان باریسول، با ساختارغیر معمول، بوسیله دریافت حرارت در شکل های متفاوت، بافت ها و رنگ های متنوع، تولید می شوند روش تولید آنها تکنیکی است غشاهایی بر مبنای پی وی سی روی پروفیل آلومینیومی خاصی با ایجاد کشش، قرار می گیرند. در کنار اشکال مسطح، دایره ای و دیگر ساختارهای هندسی، به صورت شکل های شعاعی مانند طاق و گنبد نیز ساخته می شوند. به سبب این انعطاف پذیری در هر پروژه ای می توان سقف ها و دیوارهایی منحصر به فرد را طراحی کرد.

 

دکوراسیون سقف باریسول

مزایای استفاده از سیستم های سقف کشسان پی وی سی

مانند سقف های معلق گچی، هرسال نیاز به تعمیر و رنگ ندارند، و نیززمانی که کثیف می شوند.

به راحتی می توان آنها را با دستمال پاک کرد.

مقاوم در برابر آتش سوزی و ضد حریق هستند.

تحت تاثیراشعه ایکس خورشید قرار نمی گیرد و رنگشان سالها ثابت می ماند.

از آنجا که PVC تولید ده اند، از آب و رطوبت هرگز آسیب نمی بیند.

با قابلیت نصب آسان و سریع، بدون اتلاف وقت خود، سقفی زیبا بصری خواهید داشت.

راهنما