جستجو میان هزاران محصول
بستن


بستن
راهنمای استفاده از فروشگاه
بستن

کاغذ دیواری های مدرن با طرح تخته سنگ


کاغذ دیواری های مدرن با طرح تخته سنگ

کاغذ دیواری های مدرن با طرح تخته سنگ و طرح های شیک

کاغذ دیواری های مدرن با طرح تخته سنگ برای دکوراسیون های سنگ کاری شده، جلوه ای شیک می دهد. از مهم ترین بناهای معماری مدرن، ویلا ها علاوه بر ساختار بیرونی شان از لحاظ انتخاب پوستر های بکار رفته در آنها نیز زبانزد هستند.

در بین طرح های مختلف و متفاوت، کاغذ دیواری های با طرح سنگ های طبیعی بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند. با کمی دقت در اتاق های بزرگترین و مشهورترین کاخ ها بر اساس ویژگی های کاغذ دیواری های بکار رفته در دکوراسیون آنها ، می توانیم اهمیت انتخاب کاغذ دیواری را در معماری درک کنیم.

طرح نقاشان معروف در مقایسه با کاغذ دیواری های مدرن

برخی ازنویسندگان مشهور روسی چنین تفکری دارند که اگر طرح های نقاشان مورد علاقه خود را بر دیوارهای خانه شان تصویر کنند، در نتیجه فرسودگی و کهنگی از بین خواهد رفت. بنابراین این طرح ها را بر روی کاغذهای دیواری چاپ کرده و در دکوراسیون داخلی خانه هایشان استفاده می کنند.

در قرون وسطی در پشت برخی از تابلوها کمد کتاب و یا حتی کتابخانه هایی که دیده می شده است اینگونه تصور می شود که در اصل آنها کتابخانه نبوده بلکه کاغذ دیواریهای طرح کتابخانه بوده است.

معمول ترین و محبوب ترین کاغذ دیوارهای ها

ترندهای کاغذ دیواری هر ساله با توجه به مد در حال تغییر است.

رنگ کاغذ دیواری

اگر یک سال شاهد رنگ سرخابی و تن هایش باشیم سال بعد تمام تن های رنگ شتری را در دکوراسیون خواهیم دید. به همین ترتیب نیز کاغذ دیواری ها نیز در راستای ترندهای دوره ای متحمل تغییراتی در طرح ها و رنگ هایشان می شوند.

طرح گل کاغذ دیواری

در یک دوره کاغذ دیواری های با طرح گل بسیار روال بوده و ترجیح داده می شود در حالی که در دوره ی بعدی کاغذ دیواری های گورخری بسیار مورد توجه قرار می گیرد.

طرح کلاسیک کاغذ یواری

کاغذ دیواری هایی کلاسیک که با الهام از نقاشی های، نقاشان بزرگ طراحی می شوند، هر عصر و هر سبک رامخاطب قرار می دهند. طرح های کلاسیک ، جای خود را به کاغذ دیواری های پر ادعا می دهند که کاغذ دیواری های با طرح سنگی از جمله ی ترندهای جدید است.

طرح های آجری و سنگی کاغذ دیواری

کاغذ دیواری هایی با طرح های مختلف از طرح های آجری و سنگی قدیمی تا طرح های موزائیک و سنگ های بسیار شیک معماری را می توان پیدا کرد. از کاغذ دیواری ها با اندازه های مختلف عمودی و افقی چاپ شده بر روی آنها می توان در اتاق نشیمن، سالن، حتی آشپزخانه  و در قسمت های مختلف خانه استفاده کرد. این کاغذ دیواری ها که در هر عصر و زمانی کاربرد دارند در زمان های اخیر به پر کاربرد ترین و محبوب ترین کاغذدیواری ها هستند.

تفاوت خود را در دکوراسیون به نمایش بگذارید

در دکوراسیون خانه ها برای دلباز بودن و بزرگتر به نظر رسیدن خانه ها در نقاشی دیوارهای داخلی از روش های مختلفی استفاده می شود.

تعادل در رنگ کاغذ دیواری ها

علاوه بر استفاده تعادل رنگ های تیره و روشن در این مکان ها می توانید با کاغذ دیواری ها نیز تزئینات لازم را انجام دهید. با استفاده از کاغذدیواری های طرح سنگ کاغذ دیواری تنها در یکی از دیوارها فضای متفاوتی را در خانه خود ایجاد کنید.

راهنما