جستجو میان هزاران محصول
بستن


بستن
راهنمای استفاده از فروشگاه
بستن

کیف هایی که هر خانمی باید داشته باشد


کیف هایی که هر خانمی باید داشته باشد

به نظر می رسد که افراد کمتری به کیف ها به عنوان آیتم هایی که می توانند در استایل ها ما را به روز و مطابق با مد فصل نگه دارند نگاه می کنند.

در حالیکه کیف ها از جایگاه ارزشمند و مهمی در این راستا قرار دارند. چون شما با خرید یک کیف مطابق مد روز می توانید همیشه آیتمی مطابق با مد فصل داشته باشید و استایل تان را شیک و به روز نگه دارید.

این در حالی است که داشتن یک کیف مدرن و مطابق با مد می‌تواند علاوه بر کمتر شدن نیاز شما برای خرید همه آیتم ها, در تمامی اوقات سال به شما استایلی بروز بدهد.

کیف مد 98

در انتخاب کیف باید حتماً مواردی رعایت شود که مهمترین آنها عبارتند از کاربرد کیف مورد نظر, جنس بیرون و آستر داخل کیف, کیفیت دوخت و زیپ های کیف.

برند های خارجی و مطرح زیادی در زمینه کیف ها وجود دارند, که هر سال در مدل ها و استایل ‌های مختلف و متنوعی از کیف ها را به دنیای مد عرضه می‌کند.

بسیاری از این کیف ها مشابه مدل‌های قبلی و با کمی تغییر می‌باشند ولی برخی از برندها خلاقیت هایی را نیز در طراحی کیف های جدید خود به کار می گیرد بیشتر تغییر در استایل کیف ها در رنگ آنها و طرح آن ها خلاصه می شود.

یکی از انواع کیف هایی که دوباره به دنیای مد برگشته‌اند کیف های کمری هستند که این کیف ها بسیار کاربردی و راحت می باشند چون شما می توانید وسایل خود از قبیل کیف پول و گوشی تان را بسیار امن و راحت حمل کنید.

در حالی که دسترسی به آنها نیز بسیار آسان می باشد,پیشنهاد می شود از این فرصت استفاده کرده و یک کیف کمری مناسب برای خود تهیه کنید.

کیف های کمری می‌توانند قیمت های متنوعی داشته باشد اما با توجه به اینکه برندهای داخلی کشورمان در زمینه صنعت کیف و کفش بسیار رو به پیشرفت هستند پیشنهاد می شود کیفی کمری خود را از یکی از برندهای داخلی تهیه کرده که می‌تواند با طرح و رنگی متناسب با ترند فصل پاییز و زمستان باشد.

از آنجایی که طرحهای پوست حیوانات مانند پلنگی,پوست‌ماری و پوست کروکودیل از مدهای این فصل هستند.

یک کیف کمری با طرحی از طرح های حیوانات که رنگ هی خنثی مانند مشکی یا طوسی را دارد, می‌تواند انتخابی مناسب و کلاسیک برای این فصل باشد.

برخی از مدل های کیف هستند که وجود آنها در کمد هر خانمی با هر سلیقه ای واجب می باشد و در واقع این کیف ها, برای هر گونه سلیقه,نیاز و کاربردی طراحی شده اند.

اغلب این کیف ها در رنگ ها و طرح های کلاسیک و خنثی به بازار عرضه می شوند ,که بتوانند به راحتی با لباس ها و کفش های متناسب استایل شده و در محیط‌های متنوع کاربرد داشته باشند.

مثلا اگر شما خانیم کارمند هستید و یا شغل شما در محیطی اداری است و یا قرارهای کاری و رسمی زیادی دارید.

داشتن چند نوع کیف برای شما می‌تواند بسیار کاربردی باشد و اگر این کیف ها را تهیه کنید و در انتخاب آنها دقت مناسب را به کار بگیرید, می توانید همیشه کیف مناسب خود را در کمدتان داشته باشید و آنها را با لباس های متفاوت و مناسب با محیطی که در آن قرار می‌گیرید استایل کنید:

 

کیف مد 98

کیف مشکی کلاسیک

داشتن یک کیف مشکی کلاسیک که برای قرارهای رسمی و یا محیط کار و اداره جات مناسب است برای هر خانم واجب است پیشنهاد می شود که در خرید این کیف خود نهایت دقت را داشته باشید و بودجه مناسب و متناسب به آن اختصاص دهید. چون با انتخاب یک کیف مشکی با کیفیت میتوانید از سال‌ها برای قرارهای رسمی و محیط کار خود کیفی مناسب داشته باشید.

تقریبا تمام برندها کیف های مشکی ساده و کلاسیک را در طرح ها و سایزهای متفاوت به بازار عرضه می کنند این به شما بستگی دارد که کیف خود را بخواهید برای چه کاربردی بیشتر استفاده کنید مثلا اگر شما دانشجو هستید و می خواهید یک کیف مشکی چرم ساده داشته باشید که بتوانید با آن استایل کلاسیک مناسب محیط دانشجویی داشته باشید.

بهتر است کیفی  ساده و با کیفیت را انتخاب کنید که در عین حال جادار نیز باشد.

اگر کیف های مشکی و کلاسیک خود را فقط برای مهمانی و یا قرار های رسمی و دورهمی های شبانه برای داشتن ظاهر و استایل کلاسیک و شیک و در عین حال زمستانی استفاده می کنید,می توانید از کیف های مشکی کوچک تر که می‌توانند دستی و یا با بندی کوتاه باشند استفاده کنید.

 

کیف هایی با رنگ های نود

یکی دیگر از انواع کیف هایی که برای هر کمدی لازم است که کیف هایی با رنگهای نود است طیف رنگی نود شامل رنگ های خنثی,متمایل به کرم و قهوه ای بسیار روشن است.این کیف ها می توانند با انواع استایل ها و کفش های متفاوت استفاده شوند.

در واقع,این طیف رنگ ها بسیا منعطف بوده و هم با استایل های رسمی و هم با استایل های اسپورت قابل استفاده هستند.

 

یک کیف برای مهمانی های عصر

داشتن یک کیف به ساده و نیمه رسمی, برای قرارهای دوستانه و یا کاری نیمه رسمی بعد از ظهر ها و تا حوالی شب گذشته می شوند,بسیار مفید و کاربردی می باشند.

از این کیف ها می توانید برای دورهمی های خودمانی نیز استفاده کنید این کیف ها می توانند رنگهای متنوعی داشته باشد بسته به سلیقه و کاربرد شما کیف ها می توانند دستی و یا شانی باشد.

 

یک کلاچ پر کاربرد

کلاچ ها انواع کیف هایی هستند که,دستی بوده و استفاده از آنها بسیار راحت است.

داشتن یک کلاچ در رنگ های خنثی و کلاسیک مانند مشکی,طوسی,نود و یا در طیف رنگ های پرکاربرد مانند سورمه ای و قهوه ای بسیار مفید و کاربردی است.

 

یک کیف جمع و جور با رنگی جسورانه

گاهی اوقات شما کیفی نیاز دارید, که رنگ آن کمی جیغ و جذاب  باشد,مانند سرخابی که از رنگهای ترند امسال است. رنگ های جسورانه دیگری مانند قرمز و یا نارنجی تند نیز می‌توانند انتخاب‌های خوبی برای این کیف نقلی شما باشند زیرا,  در مواقعی که شما استایلی سرتاپا یکرنگ دارید مثلا سر تا پا مشکی که یکی از مدهای سال است. می توانید با استفاده از کیف کوچکی که رنگ تند و جسورانه دارد,به استایل خود کمی تازگی و جذابیت ببخشید.

کیف مد 98

 

منبع : دیدِدکور

راهنما