جستجو میان هزاران محصول
بستن


بستن
راهنمای استفاده از فروشگاه
بستن

۶ دلیل برای انتخاب رنگ های پایه آب در دکوراسیون خانه


۶ دلیل برای انتخاب رنگ های پایه آب در دکوراسیون خانه

۶ دلیل برای انتخاب رنگ های پایه آب

رنگ های پایه آب استفاده شده علاوه بر ایجاد ظاهری زیبا و براق در دیوارها دارای کاربردی آسان، در دسترس و دوستدار محیط زیست هستند.

ما متعهد به ارائه رنگی هستیم که برای شما و جهان ما مفید خواهد بود. توسعه رنگهای سازگار با محیط زیست، رنگ هایی مبتنی بر آب که مزایای زیادی برای شما و خانه شما دارند، مهمترین بخش این تعهد است

بی بو

رنگ های پایه آب که بر روی سطوح استفاده می شود بی بو بوده و و با آلودگی هایی که موجب تغییرات آب و هوایی در اتمسفر می شوند، واکنش نشان نمی دهند.

نتیجه این است که به همراه شیوه ای آسان برای اعمال این رنگها، هوا یی تمیز، قابل تنفس برای همه ما به وجود خواهد آمد. چرا راضی نباشیم؟

اعمال و پیاده سازی آسان آنها

استفاده از رنگ های مبتنی بر آب آسان تر این نمی شد. برای دست یابی بهترین نتایج، از یک برس مصنوعی مرطوب بر روی سطح صاف و تمیز استفاده کنید.

با استفاده قلم موی سنتی، بر روی دیوار رد قلم باقی می ماند و رنگ را بسیار سریع خشک کند، در حالی که با استفاده از قلم موی مصنوعی رطوبت موجود در رنگ توسط سطح دیوار جذب می شود.

 

مرطوبت کردن برس یا غلتک در ابتدای کار، باعث می شود که رنگ را آسان تراعمال کرده و بهتر آن را بر روی دیوار پخش کنید.

سطح ملایم مرطوب نیز تا زمانی که کاملا آن را خیس نکنید، پخش را تسهیل می کند. برسیم به رنگ کردن سطوح، قبل از ریختن رنگ داخل ظرف آن را کاملا هم بزنید.

از قلموی خود برای کناره ها و از غلتک برای مناطق بزرگتر استفاده کنید. ( کناره ها ترجیحا زمانی رنگ کنید که رنگ های اطرافشان هنوز خیس است). سرانجام، برای انجام یک کار حرفه ای  از پخش و رنگ کردن بیش از حد دوری کنید.

 

معمولا برای رقیق کردن و روان ساختن رنگ های روغنی، تا روی سطح کاملا صاف بدون پرز باشند از وایت اسپریت ها( حلال نفتی) استفاده می شود که برای رنگ های مبتنی برآب نیاز نیست.

بنابراین به وایت استریت نیاز نداشته و کارها ساده ترو سریع تر پیش می رود

سریع تر خشک می شوند

بعد از دو روز که رنگ کردن به اتمام می رسد رنگ های مبتنی بر آب به نسبت رنگ های مبتنی بر  حلال سریع تر خشک می شوند. مدت زمان خشک کردن معمولا ۴ تا ۶ ساعت است، بنابراین شما می توانید دومین پوشش را در همان روز اعمال کنید و از همان روز تغییر ظاهری و  بهتری را مشاهده کنید.

استفاده در سطوح مختلف

همانند رنگ های مبتنی بر روغن، رنگ های مبتنی بر آب نیز برای بیش از یک نوع سطح کاربرددارند. از چوب هند به تا چوب براق، گزینه های نامحدودی، برای انتخاب خواهید داشت.

هر سطح را انتخاب کنید و مطمئن باشید که طول عمر لایه ها روز به روز بیشتر و قوی تر از امولسیون های ابریشمی استاندارد می باشند.

ظرافت و شیک بودن دائمی سطوح

رنگ های بر پایه آب به زیبایی خشک می شوند و گذشت سالها آنها را فرسوده نمی کند. سطح انعطاف پذیر، مقاوم در برابر کنده شدن است و  رنگ خودش را حفظ می کند.

سفید زرد نمی شود و رنگ های تیره، رنگشان محو و کمرنگ تر نمی شود؛ همانطور که تصور می کنید.

تمیز کردن اسان

بعد از اینکه دکوراسیون خانه کامل شد، تمیز کردن رنگ مبتنی برآب از برس و غلتک بسیار ساده تر است. غوطه ور کردن در آب کافی است. به وایت اسپریت (حلال نفتی) نیازی نیست. شاید شما می توانید با کمک صابون های مورد علاقه خود، رنگ را از پوست خود نیز پاک کنید.

راهنما