فیلتر محصولات مرتب سازی
پرده زبرا برای آشپزخانه چه مزایایی دارد؟

استفاده از پرده زبرا در آشپزخانه و مزایای آن

 

هر انسانی بیشترین زمان خود را در خانه خود صرف می کند و یکی از اجزای مهم خانه آشپزخانه آن است و شما باید برای انتخاب دکوراسیون و وسایلی که در آن به کار می ‌برید دقت بسیار زیادی به خرج دهید.
آشپزخانه محل انجام اعمال مهمی همچون غذا خوردن،  غذا پختن، جمع های خانوادگی و دیگر کار ها می باشد. چنانچه می خواهید تغییری هرچند کوچک در دکوراسیون آشپزخانه خود بدهید، یکی از بهترین انتخاب ها استفاده از پرده زبرا برای آشپزخانه است.

 

مزایای استفاده از پرده زبرا سفید برای آشپزخانه

 

زبرا دشمن چربی های مزاحم

پرده در قسمت‌ های دیگر خانه به علت کم بودن چربی و رطوبت حاصل از پخت و پز پرده سریعاً کثیف نمی شود اما در آشپزخانه بدلیل رطوبت و چربی زیاد پرده باید فاکتور های خاصی را داشته باشد.

شما باید پرده متناسب با شرایط آشپزخانه را برای آشپزخانه خود انتخاب کنید، همچنین باید توجه داشته باشید تا پرده در عین زیبایی ساده نیز باشد و یراق و آویز خاصی نداشته باشد، تا برای شستشوی آن به مشکل نخورید و هم اینکه پرده‌ هایی با یراق آلات بسیار ممکن است مشکلاتی را در آشپزخانه به وجود بیاورند.

یکی از بهترین انتخاب‌های شما برای پرده های آشپزخانه تان می تواند پرده زبرا باشد، این پرده ها با جنس پلی استری که دارند باعث می شوند که چربی کمتری را به خود جذب کنند.

 

پرده زبرا سفید آشپزخانه کوچک

 

این مزیت پردهای زبرا باعث شده تا شما نیاز کمتری به شستشوی آن ها داشته باشید و همچنین شما می توانید به راحتی نور آشپزخانه خود را توسط هم تنظیم کنید

یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب پرده طرح پرده زبرا این است که طرح هایشان چاپی می باشد و از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و شما می‌توانید آنها را در هر رنگ و طرحی که دوست دارید تهیه کنید و آشپزخانه خود به کار ببرید.

از دیگر مزایای پردهای زبرا این است که بدون دخالت دست می توانید آن را تنظیم کنید که پایین بیاید یا بالا برد یا حتی برای تنظیم نور و این خود بسیار به تمیز ماندن و کثیف نشدن آن کمک میکند.

اگر پرده شما فاصله کمی با اجاق گاز دارد می توانید با خیال راحت این پرده هارا خریداری و در آشپزخانه خود نصب کنید بدون اینکه نگران آتش گرفتن پرده خود باشید.

همانطور که گفته شد پردهای زبرا جنس پلی استر دارند و شما می توانید از آنها استفاده کنید زیرا که قابلیت اشتعال بسیار کمی دارند و با توجه به این موضوع می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

 

انواع پرده زبرا

به طور کلی پرده زبرا به صورت های؛ ساده و خط دار، تصویری، طرح دار، پلیسه و سیلوئت و البته چاپی در بازار عرضه می ‌شود. شما می توانید با توجه به سلیقه و نظر شخصی خود، و همچنین با در نظر گرفتن نوع و سبک دکوراسیون داخلی منزل و آشپزخانه تان یکی از انواع پرده زبرا را انتخاب و خریداری نمایید.

 

مزیت های استفاده از پرده زبرا

نصب سریع و آسان، یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از پرده زبرا برای آشپزخانه به شمار می آیند.

معمولاً پرده های آشپزخانه بسیار سریع تر از پرده های سایر پنجره ها کثیف و آلوده می ‌شوند. به دلیل همین دلیل با استفاده از پرده زبرا آشپزخانه به راحتی قادر به تمیز کردن و شست و شوی آن خواهید بود.

سومین مزیتی که استفاده از پرده زبرا برای آشپزخانه به همراه دارد، قابلیت راحت تنظیم شدن نور می باشد. از آنجایی که آشپزی نیازمند آرامش است، نورپردازی و میزان نور ورودی آشپزخانه اهمیت پیدا می کند.

 

باز و بسته کردن پرده در آشپزخانه یکی از دغدغه های خانم های خانه دار است. با خرید و تهیه پرده زبرا برای آشپزخانه این نگرانی به طور کامل برطرف خواهد شد؛ چرا که تنظیم پرده زبرا به مراتب راحت تر از تنظیم انواع دیگر پرده می باشد.

یکی دیگر از علل انتخاب پرده زبرا برای آشپزخانه امکان تغییر حالت پرده به وسیله ریموت کنترل است. ناگفته نماند که این نوع پرده قابلیت تنظیم شدن به صورت دستی و کنترلی را دارا می باشد.

توجه داشته باشید که تمیز کردن پرده های زبرا بسیار آسان بوده و و در کم ترین زمان ممکن تمیز خواهند شد.

 

پرده زبرا گل سفید برای آشپزخانه

 

پرده های طرح فانتزی زبرا برای آشپزخانه

به جرأت می‌ توان گفت که مدل های فانتزی پرده زبرا پر فروش ترین و پرکاربرد ترین نوع پرده برای آشپزخانه می باشند.

با استفاده از پرده های فانتزی زبرا که معمولا از مدل های چاپی می باشند؛ شادابی و نشاط در آشپزخانه حفظ حواهد شد. طرح های گل و گیاه، بهترین مدل پرده های فانتزی زبرا برای آشپزخانه محسوب می شوند.

قیمت پرده های فانتزی آشپزخانه با توجه به جنس، کیفیت، مترمربع مصرفی، و نوع آن متغیر می باشد؛ اما به طور کلی می توان اظهار داشت که پرده های زبرا از مقرون به صرفه ترین انواع پرده در بازار می باشد.

اگر قیمت تمام شده پرده آشپزخانه برایتان خیلی اهمیت ندارد، به شما توصیه می کنیم از پرده شب و روز برای آشپزخانه استفاده کنید. پرده های شب و روز معمولاً قیمت بالاتری نسبت به سایر مدل های مشابه دارند؛ اما به همان نسبت از زیبایی و جلوه بالاتری نیز برخوردار می باشند.

 

پرده های زبرا ی آشپزخانه

 

این مزیت پردهای زبرا باعث شده تا شما نیاز کمتری به شستشوی آن ها داشته باشید و همچنین شما می توانید به راحتی نور آشپزخانه خود را توسط زنجیر آن به هم تنظیم کنید

یکی دیگر از موارد مهم در انتخاب پرده، طرح آن ها می باشد که پرده زبرا های چاپی با انواع طرح ها هر سلیقه ای جذب خود کرده و حتی شما میتوانید رنگ، طرح و تصویر دلخواه خود را نیز بر روی این مدل پرده چاپ کنید.
زبرا های چاپی از تنوع بسیار بالایی برخوردارند و شما می‌توانید آنها را در هر رنگ و طرحی که دوست دارید تهیه کنید و در آشپزخانه خود به کار ببرید.

 

از دیگر مزایای پردهای زبرا این است که بدون دخالت دست می توانید نور آن را تنظیم کنید که با پایین یا بالا بردن آن توسط زنجیر و بدون لمس پارچه انجام میشود که این مزیت به تنهایی بسیار به تمیز ماندن و کثیف نشدن آن کمک میکند.

 

اگر محل نصب پرده شما فاصله کمی با اجاق گاز دارد می توانید با خیال راحت پرده زبرا را خریداری و در آشپزخانه خود نصب کنید بدون اینکه نگران آتش گرفتن پرده خود باشید.

همانطور که گفته شد پردهای زبرا جنس پلی استر دارند و شما می توانید از آنها در نزدیک اجاق گاز استفاده کنید زیرا که قابلیت اشتعال بسیار کمی دارند و با توجه به این موضوع می توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

 

پرده زبرا آشپزخانه پروانه سفید

 

دنیای بی حد و مرز طرح و رنگ

همچنین در انتخاب پرده ها باید به این نکته توجه داشت که رنگ های روشن و باعث می شوند تا محیط آشپزخانه شما دل باز تر و شادتر و  بزرگتر بنظر برسند اما رنگ های تیره کمی فضا را سنگینی می کنند، که البته کاملا به سلیقه شما بستگی دارد این موضوع که با کدام حالت راحتترید.

اما به شما اطمینان داده می شود هر سلیقه ایی که داشته باشید رنگ و طرح های پرده زبرا می توانند رضایت شمارا جلب کند و از استفاده از آن ها لذت ببرید.