فیلتر محصولات مرتب سازی

آموزش اندازه گیری پوستر و نصب پوستر سه بعدی

راهنمای اندازه گیری پوستر دیواری و سه بعدی

نصب پوستر دیواری سه بعدی

نصب پوستر دیواری تفاوت چندانی با کاغذ دیواری ندارد و تنها چند نکته نصب آنها را از هم متفاوت می نماید.

مهمترین نکته قبل از نصب پوستر دیواری پهن کردن پوستر توسط نصاب بر روی زمین می باشد تا اول از سلامت اور لب اطمینان حاصل شود و ایرادات احتمالی را پیدا نموده و صحت و سلامت پوستر را چک کامل بنماید و رنگ پوستر را قبل از نصب با مشتری نهایی نماید،

بعد از نصب هیچگونه ایرادی پذیرفته نیست و شامل ضمانت نخواهد شد .

نکته 1 ) حتی الامکان به ارتفاع اندازه گیری شده پانزده سانت اضافه گردد .

نکته 2 ) در صورتی که دیوار شما گچی میباشد بهتر است بجای ترکیب چسب چوب و چسب خشک مخصوص کاغذ دیواری از ترکیب چسب صحافی و چسب خشک مخصوص کاغذ دیواری استفاده نمایید .

نکته 3 ) در صورتی که دیوار شما پوشش رنگ پلاستیک دارد ، یک قطعه چسب 5 سانتی برروی دیوار خود بچسبانید و روی چسب را با دست بفشارید ، سپس چسب را از روی رنگ بردارید ، اگر برروی چسب رنگ دیوار شما نیز وجود داشت حتما باید قبل از نصب پوستر بوسیله یک نقاش روی سطح دیوار را سمباده زده سپس سطح آنرا ماستیک کنند . همچنین میتوانید یک لایه گچ روی سطح بزنید و منتظر شوید تا کاملا خشک شود .

نکته 4 )  اگر پس از نصب در روزهای اول ، مخصوصا در زمستان بر روی پوستر شما حباب های توخالی ایجاد شد ، به هیچ وجه دست نزنید یا پوستر را با سوزن سوراخ نکنید ، زیرا این حباب بخاطر چسب بوده و خود به خود از بین میرود .

نکته 5 )  در هنگام نصب از نصاب خود بخواهید که پس از هر برش عمودی به مقدار 2 سانتیمتر از نوک تیغ مورد استفاده را با استفاده از انبردست تعویض کند تا لبه های پوستر دیواری شما به درستی برش بخورد .

نکته 6 ) در هنگام نصب از نصاب بخواهید که پس از چسباندن هر قواره بر روی دیوار ، با استفاده از دستمال نمناک چسب اضافی از روی پوستر را پاک نماید .

نکته 7 )  حتما پیش از نصب پوستر با استفاده از تراز لیزری میزان قناسی دیوار را بررسی نمایید .

نکته 8 )  مشاهده لکه های صورتی بر روی پوستر نشان از نم و رطوبت دیوار میباشد و بهیچ وجه بخاطر نوع کاغذ و نصب آن نمیباشد .

نکته 9 )  مشاهده لکه های مشکی بر روی پوستر نشان از فاسد شدن چسب در زیر کاغذ پوستر میباشد و ایراد از نحوه نصب میباشد .

توجه ) پیش از چاپ پوستر ، طرح در ابعاد دیوار شما طراحی میگردد و در صورت لزوم اصلاح میگردد اما پس از چاپ فروشگاه هیچ تعهدی نسبت به تصویر انتخابی شما ندارد .

توجه ) در پوسترهای چرمی بهتر است هر لت را جداگانه چسب زد و بلافاصله به دیوار چسباند و از خیساندن پوستر جلوگیری به عمل آید و بعد از چسباندن لت دوم برش اورلب همان موقع زده شود.

به هیچ عنوان روی سطوحی مثل دیوارهای سیمانی روی کاشی و ورقهای MDF اقدام به نصب پوستر ننمایید مگر آنکه توسط نقاش در طول 3 روز حداقل سه سری ماستیک اجرا شود و سطح کاملا صیقلی باشد و ضمانت نقاش از کیفیت سطح کار وجود داشته باشد.

بعد از نصب حداقل یک روز از کولر استفاده نشود تا سریعتر چسب خشک و پوستر چسبیده شود و در زمستان از بخاری استفاده شود.

اندازه گیری پوستر دیواری سه بعدی

راهنمای اندازه گیری و نصب پوستر دیواری سه بعدی

نحوه اندازه گیری دیوار برای پوستر دیواری

برای اندازه گیری دیوار ابتدا باید ارتفاع دیوار را اندازه گیری نمود (ارتفاع= اندازه سقف تا کف) در صورت داشتن قرنیز, اندازه باید تا بالای قرنیز گرفته شود و نیازی به اندازه گیری تا انتهای قرنیز نمی باشد.

نکته ای که باید مدنظر گرفته شود این است که برای اندازه گیری ارتفاع و عرض دیوار آن را از چند نقطه اندازه گیری نمایید تا از صحت اندازه ی گرفته شده مطمئن گردید.

مرحله بعد اندازه گیری عرض دیوار می باشد (عرض= از یک گوشه تا گوشه دیگر دیوار) در صورتی که در دیوار موقع اندازه گیری درب و یا پنجره ای وجود داشته باشد از اندازه کسر نمی گردد و باید اندازه کلی گرفته شود تا محاسبه قیمت به درستی انجام شود،

در صورت وجود درب و پنجره اندازه های آنها هم گرفته می شود تا در اختیار طراحان دیددکور قرار گرفته که در طراحی پوستر برای دیوار شما مد نظر قرار بدهند.

البته ارایه یک نقشه و یا یک عکس از دیوارهایی که درب و یا پنجره دارند برای سهولت در طراحی و بهتر ارایه شدن پوستر دیواری الزامی می باشد.

نکته: چون معمولا دیوارها دارای قناصی و ضریب خطا می باشند و همچنین ممکن است در موقع نصب خطایی رخ دهد باید موقع ارایه اندازه ها حتما از هر دو طرف (عرض و ارتفاع) حدود 10 سانتی متر اضافه گردیده و بعد اندازه ها ارایه گردد، این امر برای سهولت در نصب برای نصاب هم الزامی می باشد.