درباره فروشگاه اینترنتی دیددکور

امروزه در سراسر دنیا با بالا رفتن سرعت در پیشرفت تکنولوژی و استفاده از اینترنت، نیاز افراد به استفاده و خرید از فروشگاه‌های اینترنتی در همه نوع کالا و خدمات احساس می‌شود.

توسعه اینترنت، روش‌های خرید ما را نیز به کلی دگرگون کرده است، امروزه ما به راحتی در منزل یا محل کار خود، به بی‌شمار فروشگاه اینترنتی دسترسی داریم. به آسانی با بررسی فروشگاه‌های آنلاین، قیمت و محصولات مختلف را برای انتخاب و خرید خود ارزیابی کرده و در مصرف زمان و هزینه‌های رفت و آمد، صرفه‌جویی می‌کنیم.، راه‌اندازی فروشگاه اینترنتی دیددکور نیز برای آسان‌تر شدن و سرعت بخشیدن به خرید انواع پرده مدرن صورت گرفت.

فروشگاه دیددکور در تیر ماه سال 1397 فعالیت خود را آغاز نمود.

این فروشگاه آنلاین پرده توسط گروه آرک‌وب “ARK Web” طراحی شده و مدیریت، بازاریابی و سئو نیز توسط آرک‌وب انجام می‌گردد.

گروه آرک وب، شامل متخصصان حرفه‌ ای و کادر مجرب در زمینه طراحی، مارکتینگ و مدیریت انواع وب‌سایت و فروشگاه اینترنتی با بیش از 19 سال سابقه در تجارت-الکترونیک بوده که با بازرگانان، شرکت‌ها و کارخانه‌های داخلی همکاری دارد.

تامین، تولید و ارسال کالا و محصولات فروشگاه اینترنتی دیددکور توسط شرکت نساجی بهپودباف انجام می‌شود.

تولید انواع پرده زبرا، پرده شید، پرده زبرا دومکانیزم شب و روز و پرده پانچ و همچنین پوستر دیواری و چاپ روی انواع پرده از جمله پرده زبرا تصویری و پرده زبرا دومکانیزم و همچنین پرده شید چاپی و پانچ بخشی از کالا و خدماتی است که در فروشگاه اینترنتی دیددکور ارائه می‌گردد.

چنانچه انتقاد ویا پيشنهادی دارید، از طریق شماره‌های زیر با ما در تماس باشید.

آدرس و شماره‌های تماس:

دفتر مرکزی و کارخانه بهپودباف: تهران، اتوبان آزادگان، بزرگراه سعیدی، اسماعیل آباد، جنب ایستگاه مترو آزادگان، بنگاه رسولی

تلفن: 56231375-021

فروش و پشتیبانی فروشگاه اینترنتی: 91306731-021

دفتر پشتیبانی فنی وب‌سایت: کرج، گلشهر، درختی، خیابان سوم، پلاک 146

تلفن دفتر فنی: 33515996-026