فیلتر محصولات مرتب سازی

جدید ترین مدل پرده برای آشپزخانه

 

انواع مدل پرده مدرن

پرده مدل شید مناسب برای آشپزخانه

   

 

پرده آشپزخانه و انتخاب و خرید پرده مناسب آن، در دکوراسیون خانه و ست بودن تمام وسایل ها با یکدیگر اهمیت بسیار زیادی دارد. در واقع آشپزخانه ‌ها یکی دیگر از مکان‌ های بسیار مهم در خانه هستند که اغلب افراد به آن بی ‌توجهی می‌ کنند.

توجه داشته باشید که خانه‌ های امروزی با توجه به طراحی مدرن خود معمولاً اپن هستند و فضای کامل آشپزخانه مشاهده می ‌شود.

حال برای این ‌که شما آشپزخانه زیباتری داشته باشید چند مورد جزئی که برای دکور این فضا و بخصوص انتخاب پرده آشپزخانه می باشد را باید رعایت کنید.

 

 

حال نکته بسیار مهم دیگری که در خصوص آشپزخانه ‌ها وجود دارد و باید دقت و وقت کافی را برای خرید آن‌ ها به خرج دهید، پرده اشپزخانه است. از آنجایی‌ که اکثر آشپزخانه‌ ها در قسمت پر نور منزل واقع می شوند، دارای پنجره ‌هایی برای نورگیری بهتر هستند.

از همین‌ رو شما باید پرده‌ ای برای پنجره انتخاب کنید تا بتواند به‌ خوبی این نور ورودی را کنترل کند. پرده‌ ها در انواع مختلف ،جنس‌ ها، طرح ‌ها و رنگ ‌ها ارائه می ‌شوند، که هر فردی نسبت‌ به سلیقه خود می ‌تواند برای تهیه آن‌ ها اقدام کند.

توجه داشته باشید که برای خرید پرده آشپزخانه شما می ‌توانید نسبت ‌به همه مدل‌ ها و طرح ‌های موجود در فروشگاه دیددکور اقدام نمایید.

در ادامه با ما همراه باشید تا هر آنچه که راجع به خرید یک پرده با کیفیت و زیبا و مدلهای مختلف آنها که همخوانی بسیار زیادی با بقیه محیط خانه داشته باشد؛ را برای شما شرح دهیم. 

 

چند مدل پرطرفدار پرده های آشپزخانه

پرده های زبرا

پرده‌ های زبرا یکی از جدیدترین مدل ‌ها در خصوص پرده مدرن و همچنین پرده‌ های منزل می ‌باشد. این پرده ها در خصوص پرده‌ های اداری و همچنین مدل‌ های دیگری نیز ارائه می ‌شوند. در  واقع پرده ‌های زبرا به پرده‌ هایی گفته می ‌شود که پارچه آنها  توسط یک ردیف تور و یک ردیف  پارچه ساخته شده ‌اند.

اگر بخواهیم به ‌طور ساده ‌تر طراحی این مدل پرده ‌ها را شرح دهیم، می ‌توان گفت آن ها به نوعی یک  پرده کرکره ‌ای بسیار پیشرفته هستند. همچنین مدل پرده ‌های زبرا انواع بسیار مختلفی دارند و همه افراد در هر سبک و سلیقه ‌ای می ‌توانند برای خرید آن ‌ها اقدام کنند.

پرده زبرا ساده

پرده زبرا چاپی گل دار مناسب آشپزخانه

پرده زبرا چاپی با طرح دلخواه شما

پرده زبرا گل دار ؛ از بهترین انتخاب ها برای آشپزخانه

از دلایل انتخاب و خرید پرده زبرا ؛
* قیمت مناسب و ارزان پرده زبرا نسبت به دیگر مدل های پرده
* تنوع بالا در طرح و رنگ
می باشد، که جذابیت استفاده از این مدل پرده برای سالن های خانه را هر روز افزایش داده است.

پرده شب و روز مناسب برای آشپزخانه

پرده دومکانیزم یا شب و روز مناسب آشپزخانه

پرده های شب و روز معمولا برای سالن پذیرایی و یا اتاق نشیمن و اتاق خواب ها استفاده می گردد. ولی برخی از مدل های این پرده ؛ مانند طرح دار برای آشپزخانه نیز مناسب می باشد.

در ادامه تعدادی از پرده های دومکانیزم یا همان شب و روز را مشاهده می کنید.

پرده شب و روز طرح دار

پرده شب و روز گل دار