فیلتر محصولات مرتب سازی

مدل های جدید پرده اتاق خواب کودک

انتخاب پرده مناسب برای اتاق کودکان

پرده زبرا اتاق خواب کودک

برای انتخاب کردن پرده اتاق خواب کودک باید به نکات و مواردی توجه داشت که پرده انتخابی برای فرزندتان مناسب باشد.

به‌ عنوان مثال؛ اگر فرزند شما یک پسر است باید پرده اتاق را با توجه به سلیقه و طرح‌ های فانتزی ماشین ‌ها، شخصیت های کارتونی مانند؛ سوپرمن، بتمن و غیره که مورد پسند اوست، انتخاب نمایید تا فرزندتان رضایت بیشتری از خود نشان دهد.

حال در ادامه با ما همراه باشید تا چند مدل از پرده های جدید مناسب اتاق خواب کودک را برای شما شرح دهیم و همچنین با ذکر مواردی، راهنمایی اندکی باشد تا شما بهتر بتوانید برای اتاق کودک خود پرده مناسب با سلیقه و روحیات او تهیه نمایید.

پرده زبرا مدل چاپی

یکی از مدل ‌های رایج و متنوع پرده مدرن که در همه نوع طرح، رنگ و برای هر سلیقه ای تولید می‌ شود، پرده‌ زبرا می‌باشد.

این مدل پرده شیک قابلیتی دارد که استفاده آن را برای هر فضا و اتاقی را امکان پذیر می کند، که آن ویژگی؛ چاپ بر روی پرده و حتی چاپ تصویر دلخواه و عکس مورد علاقه فرزندان می باشد. حتی می توانید تصویری از وب سایت یا کاتالوگ دیگر انتخاب نمایید و یا از تصویر فرزند خود برای چاپ روی پرده استفاده کنید.

پرده مدل های پانچ و شید چاپی

پرده های پانچ و شید نیز مانند مدل زبرا قابلیت چاپ دارند که در این نوع پرده ها میتوان علاوه بر تصویر های مختلف از جنس پارچه متفاوت هم استفاده کرد. این پرده‌ ها کیفیت بالایی دارند و همچنین جزو دسته پرده‌ های فانتزی و مقرون ‌به‌ صرفه محسوب می ‌شوند.
در ادامه تصویر پرده های زبرا، پانچ و شید برای انتخاب شما نمایش داده می شود.

پرده زبرا برای اتاق کودک

پرده پانچ کودک

پرده شید کودکان

پرده شید و ویژگی آنها برای اتاق خواب کودک

پرده شید قابلیت بسیار زیادی دارد. به ‌عنوان مثال شما هم می‌ توانید عکس فرزندان خود را برای پرده اتاق آن‌ ها چاپ نمایید و هم مدل ‌های پرده اتاق کودک را انتخاب و یا این‌ که تصاویر مورد نظر خود را بر روی پرده شید چاپ کنید.

این پرده ها قابلیت بسیار زیادی دارند و همچنین دوام آن‌ ها بسیار بالا است. البته برای تمیز کردن پرده کتان باید از افراد مجربی کمک گرفت. زیرا در صورت اشتباه ممکن است بافت پارچه از بین برود.

پرده پانچ اتاق خواب کودک