پرده اتاق خواب کودک و بزرگسال

انواع پرده اتاق خواب کودک، دخترانه و پسرانه
اطلاعات لازم برای انتخاب پرده اتاق خواب

خرید پرده اتاق خواب و اتاق کودک

برای انتخاب کردن پرده اتاق خواب باید به نکات و مواردی توجه داشت که پرده انتخابی برای خود یا فرزندتان مناسب باشد.

برای مثال؛ اگر فرزند شما پسر است،بهتره پرده اتاق با توجه به سلیقه و طرح‌ فانتزی ماشین ‌ها یا کارتونی مانند، سوپرمن، بتمن باشد.

یا برای اتاق خواب بزرگسال از طرح های شاد با رنگ تیره یا پرده ساده و تیره استفاده کنید تا زمان خواب از ورود نور به اتاق جلوگیری کنید.

مدل پرده زبرا مدرن
پرده زبرا ساده تک رنگ

پرطرفدارترین پرده اتاق خواب

پیشنهادهای طلایی برای خرید پرده اتاق خواب و اتاق کودک

  • متناسب بودن با دکوراسیون، طراحی و چیدمان فضای اتاق خواب از نظر نوع و مدل دکوراسیون مانند، طرح های فرش، تخت خواب و رنگ دیوار یا کتابخانه و پوشش دیوارها و یا استفاده از طرح و مدل های فانتزی و غیره..
پرده زبرا دومکانیزم مدل راشل

جدیدترین مدل پرده اتاق خواب بزرگسالان

  • هماهنگی رنگ و طرح پرده با رنگ المان های استفاده شده، مانند مبلمان، فرش یا کفپوش، ویترین و قاب های عکس و تصویر یا تابلو های نقاشی، رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری اتاق خواب و یا حتی اسباب بازی های فرزندان
پرده زبرا اتاق کودک

قیمت ارزان و تصویر سفارشی پرده اتاق کودک

پرده پانچ اتاق کودک

تنوع بالا و تصویر سفارشی پرده اتاق کودک

حال در ادامه با ما همراه باشید تا چند مدل پردهای جدید اتاق خواب کودک را برای شما شرح دهیم و همچنین با ذکر مواردی، راهنمایی اندکی باشد تا شما بهتر بتوانید برای اتاق کودک خود پرده مناسب با سلیقه و روحیات او تهیه نمایید.

پرده زبرا مدل چاپی

یکی از مدل ‌های رایج و متنوع پرده مدرن که در همه نوع طرح، رنگ و برای هر سلیقه ای تولید می‌ شود، پرده‌ زبرا می‌باشد.

این مدل پرده اتاق خواب قابلیتی دارد که استفاده آن را برای هر فضا و اتاقی را امکان پذیر کرده، آن ویژگی؛ چاپ بر روی پرده و حتی چاپ تصویر دلخواه و عکس مورد علاقه فرزندان یا تصویر فرزند دلبندتان می‌باشد. می توانید از تصویر فرزند خود برای چاپ روی پرده استفاده کنید.

مدل‌های پرده شید و پانچ چاپی

پردهای پانچ و مدل جدید پرده شید اتاق نیز مانند مدل پرده زبرا قابلیت چاپ دارند که در این نوع پرده‌ها میتوان علاوه بر تصویرهای مختلف، از جنس پارچه متفاوت هم استفاده کرد.
این پرده‌‌ها کیفیت بالایی دارند و همچنین جزو دسته پردهای مدرن‌-‌فانتزی و مقرون ‌به‌ صرفه محسوب می ‌شوند.
در بالا انواع مدل پردهای زبرا تصویری، مدل جدید پردهای پانچ و مدل پردهای تصویری شید برای انتخاب شما نمایش داده شده.

پرده شید و ویژگی آنها برای اتاق خواب کودک

پرده مدل شید رول قابلیت بسیار زیادی دارد. به ‌عنوان مثال شما هم می‌ توانید عکس فرزندان خود را برای پرده اتاق آن‌ ها چاپ نمایید و هم مدل ‌های پرده اتاق کودک را انتخاب و یا این‌ که تصاویر مورد نظر خود را بر روی پرده شید چاپ کنید.

این پرده ها قابلیت بسیار زیادی دارند و همچنین دوام آن‌ ها بسیار بالا است. البته برای تمیز کردن پرده کتان باید از افراد مجربی کمک گرفت. زیرا در صورت اشتباه ممکن است بافت پارچه از بین برود.