انواع مدل پرده مناسب اتاق خواب و اتاق کودک

اطلاعات لازم برای انتخاب پرده اتاق خواب

خرید پرده اتاق خواب و اتاق کودک

برای انتخاب کردن پرده اتاق خواب باید به نکات و مواردی توجه داشت که پرده انتخابی برای خود یا فرزندتان مناسب باشد.

برای مثال؛ اگر فرزند شما پسر است،بهتره پرده اتاق با توجه به سلیقه و طرح‌ فانتزی ماشین ‌ها یا کارتونی مانند، سوپرمن، بتمن باشد.

یا برای اتاق خواب بزرگسال از طرح های شاد با رنگ تیره یا پرده ساده و تیره استفاده کنید تا زمان خواب از ورود نور به اتاق جلوگیری کنید.

مدل پرده زبرا مدرن
پرده زبرا ساده تک رنگ

پرطرفدارترین پرده اتاق خواب

پیشنهادهای طلایی برای خرید پرده اتاق خواب و اتاق کودک

  • متناسب بودن با دکوراسیون، طراحی و چیدمان فضای اتاق خواب از نظر نوع و مدل دکوراسیون مانند، طرح های فرش، تخت خواب و رنگ دیوار یا کتابخانه و پوشش دیوارها و یا استفاده از طرح و مدل های فانتزی و غیره..
پرده زبرا دومکانیزم مدل راشل

جدیدترین مدل پرده اتاق خواب بزرگسالان

  • هماهنگی رنگ و طرح پرده با رنگ المان های استفاده شده، مانند مبلمان، فرش یا کفپوش، ویترین و قاب های عکس و تصویر یا تابلو های نقاشی، رنگ دیوار و یا کاغذ دیواری اتاق خواب و یا حتی اسباب بازی های فرزندان
پرده زبرا اتاق کودک

قیمت ارزان و تصویر سفارشی پرده اتاق کودک

حال در ادامه با ما همراه باشید تا چند مدل از پرده های جدید مناسب اتاق خواب کودک را برای شما شرح دهیم و همچنین با ذکر مواردی، راهنمایی اندکی باشد تا شما بهتر بتوانید برای اتاق کودک خود پرده مناسب با سلیقه و روحیات او تهیه نمایید.

پرده زبرا مدل چاپی

یکی از مدل ‌های رایج و متنوع پرده مدرن که در همه نوع طرح، رنگ و برای هر سلیقه ای تولید می‌ شود، پرده‌ زبرا می‌باشد.

این مدل پرده شیک قابلیتی دارد که استفاده آن را برای هر فضا و اتاقی را امکان پذیر می کند، که آن ویژگی؛ چاپ بر روی پرده و حتی چاپ تصویر دلخواه و عکس مورد علاقه فرزندان می باشد. حتی می توانید تصویری از وب سایت یا کاتالوگ دیگر انتخاب نمایید و یا از تصویر فرزند خود برای چاپ روی پرده استفاده کنید.

پرده مدل های پانچ و شید چاپی

پرده های پانچ و شید نیز مانند مدل زبرا قابلیت چاپ دارند که در این نوع پرده ها میتوان علاوه بر تصویر های مختلف از جنس پارچه متفاوت هم استفاده کرد. این پرده‌ ها کیفیت بالایی دارند و همچنین جزو دسته پرده‌ های فانتزی و مقرون ‌به‌ صرفه محسوب می ‌شوند.
در ادامه تصویر پرده های زبرا، پانچ و شید برای انتخاب شما نمایش داده می شود.

پرده شید و ویژگی آنها برای اتاق خواب کودک

پرده شید قابلیت بسیار زیادی دارد. به ‌عنوان مثال شما هم می‌ توانید عکس فرزندان خود را برای پرده اتاق آن‌ ها چاپ نمایید و هم مدل ‌های پرده اتاق کودک را انتخاب و یا این‌ که تصاویر مورد نظر خود را بر روی پرده شید چاپ کنید.

این پرده ها قابلیت بسیار زیادی دارند و همچنین دوام آن‌ ها بسیار بالا است. البته برای تمیز کردن پرده کتان باید از افراد مجربی کمک گرفت. زیرا در صورت اشتباه ممکن است بافت پارچه از بین برود.