فیلتر محصولات مرتب سازی

مجله تخصصی پرده زبرا ، پرده پانچ و پرده شید

پرده ‌ها می ‌توانند تکمیل‌ کننده‌ دکوراسیون خانه باشند، چرا که سطح نسبتا زیادی از فضای داخلی منزل را پوشش می ‌دهند و می ‌توانند میزان نور وارد شده به منزل را کنترل کنند، از طرفی هم یکی از معیارهای زیبایی خانه شناخته خواهند شد.
اگر به مجله پرده و دکوراسیون دیددکور مراجعه کنید، خواهید دید که پرده ‌های مختلف و متنوعی وجود دارند که هر کدام از آن ‌ها ویژگی ‌ها و زیبایی خاص خود را دارا می ‌باشند.
هنگام انتخاب پرده باید به نوع بافت پرده توجه داشته باشید، به‌ عنوان مثال اگر در مناطق گرمسیری زندگی می ‌کنید باید پرده های نازک و سبک را برای منزل خود به کار ببرید، اما بسیاری از کسانی که در مناطق سردسیری زندگی می ‌کنند پارچه‌ های ضخیم و سنگین را به کار می ‌برند تا بتوانند از عبور سرما به داخل منزل خود جلوگیری نمایید.
برای انتخاب رنگ پرده باید به رنگ مبلمان و فرش و دکوراسیون خود توجه داشته باشید، بیشتر افراد رنگ پرده‌ ها را با توجه به رنگ مبلمان و فرش خود انتخاب می ‌کنند یا اگر قصد دارید که دکوراسیون متفاوتی را در منزل خود به کار ببرید، می ‌توانید در رنگ آن ‌ها تضاد را هم در نظر بگیرید.
طرح پرده هم با توجه به دکوراسیونی که برای منزل خود به کار برده ‌اید یا نوع مبلمانی که خریداری کرده ‌اید، می‌ تواند ساده یا طرحدار باشد.
اگر مبلمانی را که برای منزل خود انتخاب کرده اید، دارای طرح‌ های ساده هستند کار شما بسیار راحت می ‌باشد، چرا که می ‌توانید پرده‌ های ساده و شیک و جذابی را خیلی راحت برای خود با مراجعه به فروشگاه ‌دیددکور تهیه نمایید.
از طرفی اگر مبلمان خود را به ‌صورت طرحدار خریداری کرده ‌اید یا دارای مبلمان سلطنتی هستید، هنگام خرید پرده‌ زبرا طرح دار با تنوع بسیار زیادی رو به رو خواهید بود که در انتخاب بهترین آن ‌ها با کمی مشکل مواجه خواهد شد، چرا که هر کدام زیبایی خاص خود را دارا هستند.

اهمیت ارتفاع پنجره در انتخاب پرده برای دکوراسیون

در مجله پرده و دکوراسیون دیددکور این نکته را برای شما ذکر خواهیم کرد که نوع پنجره ‌ای که دارید می ‌تواند بر روی انتخاب پرده شما تاثیر زیادی بگذارد. به‌ عنوان مثال اگر پنجره‌ های باریکی و با ارتفاع زیاد را دارا هستید که وسط آن‌ ها دیوار قرار دارد، انتخاب و خرید پرده پانچ یکی از گزینه های شماست و البته نباید برای این مدل پنجره و دیوار پرده ‌های جداگانه نصب کنید.
در نظر گرفتن پارچه‌ های یکپارچه می ‌تواند زیبایی بهتری را ایجاد کند، از طرفی ارتفاع پرده هم نقش زیادی در جذاب نشان ‌دادن دکوراسیون داخلی شما دارد.
اگر قصد دارید برای پنجره های فضای نشیمن از پرده استفاده کنید، بهتر است که ارتفاع پرده خود را بلند در نظر بگیرید و اما فضاهایی چون حمام و دستشویی که ممکن است بر روی آن ‌ها آب پاشیده شود، بهتر است پرده‌ ها را کوتاه تر در نظر بگیرید.

مشاهده بیشتر