پاسخ سوالات متداول پیش از خرید یا پس از خرید پرده مطرح می شود

تمام قطعات مکانیکی پرده به صورت رایگان می‌باشند به همین دلیل  متراژ پرده حداقل 1.5 متر است و امکان فروش کمتر از این متراژ وجود ندارد.

پس از ثبت سفارش و پرداخت کل مبغ فاکتور، بسته به نوع پرده ( چاپی یا غیر چاپی ) از 4 روزکاری تا 7 روزکاری مدت زمان تولید می‌باشد و سپس از طریق تیپاکس و یا باربری ارسال شده که با توجه به آدرس و فاصله شهر و استان مقصد تا تهران بین 1 تا 3 روز زمان تحویل تیپاکس و باربری است.

توجه: در 2 ماه آخر سال ( بهمن و اسفند ) به دلیل افزایش سفارشات حدود یک تا دو روز به زمان تولید سفارش ها که در بالا ذکر شده افزوده می‌شود.

می‌توانید با  تماس با دفتر مرکزی فروشگاه دیددکور  و ارائه مدارک و مستندات لازم برای اخذ نمایندگی اقدام فرمایید.

داشتن فروشگاه یا دفتر کار یک امتیاز می باشد ولی لازمه‌‌ اخذ نمایندگی داشتن فروشگاه و یا دفتر کار نیست، بلکه شما می‌توانید با داشتن تلفن ثابت و به صورت بازاریابی هم اخذ نمایندگی نمایید.

مدت زمان گارانتی پرده های بالارو ( زبرا، شید و دومکالنیزم ) 36 ماه پس از خرید و تولید پرده می باشد، که تاریخ تولید در پشت قاب پرده درج شده.

توجه داشته باشید گارانتی تعویض فقط شامل یراق آلات بوده و پارچه پرده گارانتی نمی باشد.

در صورت به وجود آمدن نقص فنی که شامل گارانتی پرده باشد می‌توانید با فروشگاه دیددکور و دفتر مرکزی تماس گرفته تا  کارشناسان ما آن را بررسی و برای تعوض قطعه اقدامات لازم را انجام دهند.

چنانچه نقص و خرابی قطعات از بخش تولید و یا کیفیت باشد،شامل گارانتی خواهد شد و مواردی که به دلیل استفاده نادرست و یا ضربه به پرده باشد شامل گارانتی نیست

برای راهنمایی و آموزش تمیز کردن و شست و شوی پرده به صفحه درج شده در لینک زیر مراجعه فرمایید:

نحوه‌ شستن پرده

امکان چاپ بر روی تمامی پرده ها وجود دارد و می‌توانید برای چاپ تصویر مورد نظر خود با هماهنگی با دفتر فروش اقدام به چاپ عکس مورد نظر خود بر روی انواع پرده زبرا، پانچ یا شید و دومکانیزم ( شب و روز ) نمایید.

 

 

حداقل عرض یک پرده 50 سانتیمتر و حداکثر عرض آن 280 سانتی متر می‌باشد.

در صورتی که عرض پنجره شما بیشتر از این مقدار باشد می‌توانید از 2 پرده استفاده کنید به طوری که فاصله‌ای میان پرده ها حدود 1.5 سانتی متر باشد.

پرده های شید و شب روز همانند پرده زبرا بوده و حداقل عرض  50 سانتیمتر و حداکثر عرض آن 280 سانتیمتر می‌باشد.

در صورتی که عرض پنجره شما بیشتر از این مقدار باشد می‌توانید از 2 پرده استفاده کنید به طوری که فاصله‌ای میان پرده ها حدود 1.5 سانتی متر می باشد.

در این مدل پرده ها حداقل ارتفاع 50 سانتی متر و حداکثر ارتفاعی وجود ندارد.

لذا شما می توانید با هر مقدار ارتفاع ( طول ) که لازم دارید که معمولا تا 400 سانتیمتر ( 4 متر ) می باشد، برای سفارش اقدام نمایید.