پاسخ سوالات متداولی که پیش از خرید و یا پس از خرید انواع پرده مطرح می شود

تمام قطعات مکانیکی پرده به صورت رایگان می‌باشند به همین دلیل  متراژ پرده حداقل 1.5 متر است و امکان فروش کمتر از این متراژ وجود ندارد.

پس از ثبت سفارش و پرداخت کل مبغ فاکتور، بسته به نوع پرده ( چاپی یا غیر چاپی ) از 3 روزکاری تا 8 روزکاری می باشد، باید توجه داشت که آدرس مشتری و فاصله شهر و استان ذکر شده برای تحویل نیز در زمان تحویل تاثیر دارد.

می‌توانید با  تماس با دفتر مرکزی فروشگاه دیددکور  و ارائه مدارک و مستندات لازم برای اخذ نمایندگی اقدام فرمایید.

داشتن فروشگاه یا دفتر کار یک امتیاز می باشد ولی لازمه‌‌ اخذ نمایندگی داشتن فروشگاه و یا دفتر کار نیست، بلکه شما می‌توانید با داشتن تلفن ثابت و به صورت بازاریابی هم اخذ نمایندگی نمایید.

مدت زمان گارانتی پرده های بالارو ( زبرا، شید و دومکالنیزم ) 36 ماه پس از خرید و تولید پرده می باشد، که تاریخ تولید در پشت قاب پرده درج شده.

توجه داشته باشید گارانتی تعویض فقط شامل یراق آلات بوده و پارچه پرده گارانتی نمی باشد.

در صورت به وجود آمدن نقص فنی که شامل گارانتی پرده باشد می‌توانید با فروشگاه دیددکور و دفتر مرکزی تماس گرفته تا  کارشناسان ما آن را بررسی و برای تعوض قطعه اقدامات لازم را انجام دهند.

چنانچه نقص و خرابی قطعات از بخش تولید و یا کیفیت باشد،شامل گارانتی خواهد شد و مواردی که به دلیل استفاده نادرست و یا ضربه به پرده باشد شامل گارانتی نیست

برای راهنمایی و آموزش تمیز کردن و شست و شوی پرده به صفحه درج شده در لینک زیر مراجعه فرمایید:

نحوه‌ شستن پرده

امکان چاپ بر روی تمامی پرده ها وجود دارد و می‌توانید برای چاپ تصویر مورد نظر خود با هماهنگی با دفتر فروش اقدام به چاپ عکس مورد نظر خود بر روی انواع پرده زبرا، پانچ یا شید و دومکانیزم ( شب و روز ) نمایید.

 

 

حداقل عرض یک پرده 50 سانتیمتر و حداکثر عرض آن 280 سانتی متر می‌باشد.

در صورتی که عرض پنجره شما بیشتر از این مقدار باشد می‌توانید از 2 پرده استفاده کنید به طوری که فاصله‌ای میان پرده ها حدود 1.5 سانتی متر باشد.

پرده های شید و شب روز همانند پرده زبرا بوده و حداقل عرض  50 سانتیمتر و حداکثر عرض آن 280 سانتیمتر می‌باشد.

در صورتی که عرض پنجره شما بیشتر از این مقدار باشد می‌توانید از 2 پرده استفاده کنید به طوری که فاصله‌ای میان پرده ها حدود 1.5 سانتی متر می باشد.

در این مدل پرده ها حداقل ارتفاع 50 سانتی متر و حداکثر ارتفاعی وجود ندارد.

لذا شما می توانید با هر مقدار ارتفاع ( طول ) که لازم دارید که معمولا تا 400 سانتیمتر ( 4 متر ) می باشد، برای سفارش اقدام نمایید.