فیلتر محصولات مرتب سازی
20 مدل پرده جدید اتاق خواب

مدل های پرده جدید مناسب برای اتاق خواب

 

همانطور که می دانید، امروزه انواع گوناگونی از مدل پرده اتاق خواب در بازار وجود دارد که هر یک از آن ها زیبایی منحصر به فردی را به اتاق شما می بخشد.

باید دقت داشته باشید که انتخاب اصولی پرده اتاق می تواند بر روی دکوراسیون منزل شما تاثیر مستقیمی بگذارد، به همین منظور توصیه می شود تا پیش از خرید از تمامی مدل های پرده اتاق خواب آگاه شوید.

در این قسمت از مقاله قصد داریم تا شما را به طور کامل با 20 مدل پرده جدید اتاق خواب آشنا کنیم، لذا خواهشمندیم تا انتها با ما همراه بمانید و مطالب ذکر شده را مورد بررسی و مطالعه تان قرار دهید.

پرده والان دار اتاق و پذیرایی

 

  • پرده والان دار

از محبوب و جدید ترین پرده های موجود، می توان به پرده های والان اشاره نمود. دقت داشته باشید که این پرده ها اغلب برای اتاق خواب های بزرگ مورد استفاده قرار می گیرند. پرده های والان را می توان در رنگ بندی های گوناگونی مورد خریداری قرار داد که این موضوع کاملا به سلیقه افراد بستگی دارد.

اغلب پرده های والان دار نیاز به چوب پرده های بزرگ دارند و نمی توان برای آن ها چوب پرده های ساده و سبک وزن را انتخاب نمود.

 

پرده پانچ اتاق خواب

 

  • پرده های پانچ

یکی دیگر از انواع پرده ، مدل پرده پانچ یا پانچی می باشند که بهترین گزینه برای اتاق خواب های کوچک تلقی می شوند.

پرده های پانچ به گونه ای طراحی شده اند که فضای اتاق را بسیار بزرگ تر جلوه می دهند و می توانند دکوراسیون اتاق ها را با ظاهر فوق العاده خود بهبود ببخشند.

یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، نصب آسان پرده های پانچ است. این پرده ها در کم ترین زمان ممکن توسط نصاب ها، نصب می شوند و افراد می توانند مطمئن باشند که هیچ گونه اتلاف وقتی در انتظار آن ها نخواهد بود.

لذا باید دقت داشته باشید که پرده های پانچ بسیار سبک وزن می باشند و شستشوی آن ها امر دشواری نخواهد بود. البته این پرده ها باید توسط خشکشویی ها و افراد متبهر مورد شستشو قرار گیرد تا هیچ آسیبی به آن ها وارد نشود.

 

پرده گیپور

 

پرده گیپور والان دار سبز

 

  • پرده های گیپور

همانطور که می دانید، یکی از پرده هایی که از قدیم مورد استفاده افراد قرار می گیرد و هیچ گاه قدیمی نمی شود، می توان پرده گیپور را نام برد.

امروزه مدل های گوناگونی از پرده های گیپور وجود دارند که افراد با توجه به سلیقه خود می توانند یکی از آن ها را برای اتاق های خواب شان برگزینند.

یکی از موضوعاتی که باید به آن توجه داشته باشید، عدم تاریک شدن فضای اتاق با استفاده از پرده های گیپور است. این پرده ها قادر اند تا نور را به خوبی از خود عبور دهند و انرژی بسیاری را از این طریق به افراد منتقل کنند.

 

پرده حریر چند رنگ | طرح پرده ورتیلاین

  • پرده حریر نازک

پرده حریر نازک بسیار برای اتاق های خواب مناسب می باشند و افرادی که تمایل دارند اتاق خواب آن ها همواره روشن باشند، می توانند از این مدل پرده بهره مند گردند.

پرده های حریر نه تنها ظاهر فوق العاده و جذابی را در بر دارند، بلکه می توانند به راحتی نور را از خود عبور دهند و باعث روشن شدن هر چه بیش تر فضای اتاق گردند.

بسیاری از افراد ممکن است با پرده های حریر به دلیل نازک بودن و عدم حریم شخصی مشکل داشته باشند، اما باید بگوییم که این موضوع جای نگرانی نخواهد داشت.

پرده حریر رنگ زرد

بلکه افراد می توانند به هنگام خرید پرده های حریر، یک پشت پرده ای نیز تهیه کرده و از دید بیش از اندازه تا حد بسیار زیادی جلوگیری کنند.

دقت داشته باشید که پرده های حریر قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای را به خود اختصاص می دهند که این موضوع سبب گردیده است تمامی افراد و قشر های جامعه بتوانند به خرید این پرده بپردازند و اتاق خواب شان را با استفاده از آن مزین سازند.

پرده های حریر به دلیل وزن کمی که در بر دارند، حمل و نقل آسانی را نیز شامل حال خود می کنند و می توان آن ها را به آسانی حمل و نقل نمود که این موضوع از مهم ترین مزیت آن ها محسوب می شود.

پرده پانچ گل و گلدار اتاق خواب

  • پرده طرح گل و گلدار

از دیگر پرده هایی که در سال های اخیر طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است، پرده گل دار می باشند.

افرادی که می خواهند دکوراسیون اتاق خواب شان همواره ساده و به دور از شلوغی ها باشد، می توانند خرید پرده های گلدار را مد نظر شان قرار دهند و از آن ها طی سالیان متوالی استفاده نمایند.

باید توجه داشت که پرده های گلدار می توانند تناژ های رنگی متنوعی را در خود جای دهند و به همین خاطر در بهبود روحیه افراد بسیار تاثیر گذار خواهند بود.

اگر می خواهید پرده گلدار خریداری شده خود را مورد شستشو قرار دهید، به شما توصیه می کنیم تا به هیچ وجه این پرده جدید اتاق را با ماشین های لباسشویی خانگی نشویید.

بسیاری از افراد ممکن است دلیل این موضوع را ندانند، به همین منظور باید بگوییم این پرده به دلیل تناژ های رنگی گوناگونی که به خود اختصاص داده است، در اثر شستشوی غیر اصولی می تواند ترکیب رنگ شدیدی را به همراه خود داشته باشد.