فیلتر محصولات مرتب سازی
35 مدل پرده پذیرایی ساده جدید

پرده پذیرایی مدل های جدید

پرده پذیرایی برخلاف عقیده اکثر افراد یکی از مهم‌ ترین عناصر تکمیل‌ کننده‌ دکوراسیون است. وجود پرده باعث می‌ شود تا فضا چشمگیرتر و همچنین زیباتر به‌ نظر برسد. از همین‌ رو انتخاب کردن یک پرده مناسب پذیرایی و جدید اهمیت بسیار زیادی دارد.

در ادامه با ما همراه باشید تا هر آنچه که راجع ‌به انتخاب یک پرده پذیرائی نیاز دارید را در اختیار شما قرار دهیم و همچنین جدیدترین مدل پرده‌ ها را برای شما معرفی کنیم.

مدل های جدید پرده پذیرایی

پرده های پذیرایی از نظر طرح

بیش‌ از صدها مدل پرده پذیرایی با طرح‌ ها و مدل‌ های مختلفی در بازار موجود است که افراد متناسب با سلیقه خود و همچنین دکوراسیون منزل می ‌توانند برای خرید آن‌ ها اقدام کنند.

 معمولاً پرده های پذیرایی از نظر طرح و شکل دسته‌ بندی می‌ شوند.  به‌ عنوان مثال اگر دکوراسیون خانه شما به نوعی است که پرده‌ های کلاسیک با آن همخوانی بیشتری دارند می ‌توانید برای خرید پرده ‌های کلاسیک در جنس‌ ها و مدل‌ های مختلف اقدام کنید.

مبلمان آبی و پرده سبز

پرده پذیرایی مدرن

امروزه می‌ توان شاهد مدل‌ ها و طرح‌ های بسیار زیادی از انواع پرده های پذیرایی مدرن بود.  این پرده‌ ها معمولاً جنس و سبک متفاوتی با پرده‌ های پارچه‌ ای که همه ما مشاهده کرده‌ ایم دارد.  به‌ عنوان مثال در برخی از آن ‌ها از حریر استفاده شده‌ است و همچنین از نظر سبک و طرح به دسته ‌های مختلفی تقسیم‌ بندی می‌ شوند.

به‌ عنوان مثال پرده ‌های مدرن،  کلاسیک، اسپرت،  منظره، حیوانات و غیره نمونه ‌ای از پرده‌ های  امروزی هستند.  اما قطعا نمی‌ توان تمام آن‌ ها را در پذیرایی استفاده کرد،  چون برای انتخاب کردن یک پرده مناسب پذیرایی باید به نکاتی توجه داشته باشید که در ادامه برخی از آن‌ ها را شرح می‌ دهید.

پرده کلاسیک برای پذیرایی

پرده کلاسیک یکی از مناسب ‌ترین مدل پرده پذیرایی است که طرفداران بسیار زیادی هم دارد. این پرده‌ ها همان‌ طور که از نام آن ‌ها مشخص است، سبکی کلاسیک دارند و برای دکوراسیون ‌های نسبتاً مجلل و کلاسیک استفاده می شوند. 

به‌ عنوان مثال اگر دکوراسیون محیط منزل شما و یا کاغذ دیواری ‌ها به نوعی است که احساس می‌ کنید پرده ‌های کلاسیک جلوه بیشتر و همخوانی بهتری با آن‌ ها دارند،  بهتر است که برای خرید پرده‌ های کلاسیک اقدام نمایید. توجه داشته باشید که مدل پرده‌ ها در انواع و جنس ‌های مختلف نیز ارائه می ‌شوند. 

پرده کرم با مبل و دیوار سبز

پرده های زبرا

پرده های زبرا یکی از مدرن ‌ترین پرده‌ هایی هستند که اخیراً مورد توجه کاربران قرار گرفته‌ اند. این پرده‌ ها انواع مختلفی دارند که مدل پرده پذیرایی یکی دیگر از انواع آن‌ ها است.  در بالا اشاره‌ ای به پرده‌ های کلاسیک زبرا کردیم. 

پرده‌ های کلاسیک، پرده های تک‌ رنگ و غیره انتخاب‌ های مناسبی از مدل پرده‌ های زبرا هستند که شما برای پذیرایی نیز می ‌توانید از آن ‌ها استفاده کنید.  از آنجایی‌ که پذیرایی یا نشمین محیطی است که باید با کوچک ‌ترین جزئیات او هم دقت داشته باشید تا در چشم بینندگان جلوه مناسبی داشته باشد و وجه ناپسندی را ایجاد نکند،  باید در خصوص انتخاب پرده توجه بسیاری داشته باشید. 

پرده زبرا پذیرایی
پرده زبرا پذیرایی

توجه کنید که پرده‌ های زبرا کیفیت نسبتاً مناسبی به بقیه پرده‌ ها دارند و همچنین قیمت آن‌ ها مقرون‌ به صرفه تر از بقیه مدل‌ های هم‌ نوع خود است. این مدل پرده ها انواع و طرح‌ های بسیار زیادی دارند که شما با مشاهده کاتالوگ‌ ها می‌ توانید برای خرید آن‌ ها اقدام نمایید. 

برای شستشوی پرده‌ های زبرا نمی ‌توان از ماشین لباس ‌شویی و حتی دست کمک گرفت. شما حتما باید پرده‌ های زبرا منزل خود را به دست متخصصان این کار بسپارید تا مشکلی در بافت پرده به وجود نیاید.

 

پرده کتان کرم رنگ

پرده های کتان

پرده‌ های کتانی که یکی دیگر از پرده های بسیار با کیفیت و همچنین مقرون‌ به‌ صرفه‌ ای برای پذیرایی از این پرده ‌ها از جنس کتان دارند و همان‌ طور که از نام آن‌ ها مشخص می باشد از پارچه کتان ساخته شده‌ است. 

توجه داشته باشید که پرده‌ های کتان انواع طرح ‌های مختلف دارند که شما با توجه به سلیقه خود می ‌توانید آن‌ ها را سفارش دهید.  پرده‌ های کتان را می ‌توان در سایز و ابعاد و رنگ‌ های متفاوتی نیز تهیه نمایید.  نکته بارزی که در خصوص پرده‌ های کتان وجود دارد، کیفیت و دوام بالای آن‌ ها است.

یعنی این‌ که شما با خرید پرده‌ های کتان برای پذیرایی خود دیگر نگران آسیب پرده ها یا حتی عمر آن‌ ها باشید. آن‌ ها شما را تا سال‌ های زیادی از خرید پرده مجدد بی‌ نیاز می‌ کند.

پرده پذیرایی شید و پانچ ترکیب شده

پرده های شید

نمونه دیگری از مدل پرده پذیرایی که طرفداران بسیار زیادی هم دارد پرده‌ های شید می ‌باشد. این پرده‌ ها در انواع و طرح‌ های مختلفی تولید می‌ شوند. به‌ عنوان مثال شما اگر منزلی اسپرت دارید می ‌توانید طرح ساده‌ پرده‌ های شید را انتخاب نمایید؛ یا اگر منزل شما کلاسیک و سلطنتی است می ‌توانید پرده‌ های کلاسیک این مدل  پرده را انتخاب کنید.

همچنین قیمت پرده‌ های شید نسبت ‌به جنسی که ارائه می ‌دهند و کیفیت عالی که دارند بسیار مقرون ‌به‌ صرفه است و می‌ توان گفت بهترین انتخاب در خصوص خرید پرده پذیرایی می ‌باشند.

اگر جزو دسته افراد سخت پسند هستید پیشنهاد می ‌کنیم که حتما پرده‌ های شید را برای پذیرایی خود خریداری نمایید. زیرا آن ‌ها به‌ راحتی با همه وسایل ست می ‌شوند و می ‌توانند یک دکوراسیون عالی و بی ‌نقص را به وجود آورند.

پرده پذیرایی مخمل سبز

پرده های مخمل

پرده‌ های مخمل یک انتخاب بسیار مناسب دیگر برای یک پرده‌ پذیرایی می ‌باشند. این پرده‌ ها در کل سبک کلاسیک و رسمی دارند. از آنجایی‌ که پذیرایی اکثر افراد ایرانی سنتی و مجلل است،

می‌ توان گفت پرده‌ های مخمل بهترین انتخاب در این خصوص می‌ باشند.

پرده پذیرایی پانچ مخمل براق کرم رنگ
پرده پذیرایی پانچ مخمل براق کرم رنگ

البته باید توجه داشته باشید که پرده ‌های مخمل نسبت ‌به بقیه مدل‌ ها کمی سنگین تر هستند و همین موضوع باعث شده تا اغلب افراد پرده ‌های مدرن و جدیدتر دیگری را جایگزین این مدل پرده بنمایند.

توجه داشته باشید که پرده مخمل در انواع و مدل ‌های مختلفی موجود است که شما به‌ عنوان یک پرده پذیرایی می ‌توانید آن ‌ها را انتخاب نمایید.

پرده پذیرایی مخمل طوسی تیره

پرده های پانچ

اگر به ‌دنبال پرده پذیرایی هستید که در عین سادگی بسیار مدرن و همچنین شیک باشد، می ‌توان گفت پرده‌ پانچ بهترین انتخاب است.

این مدل پرده‌ ها جزو دسته پرده ‌های مدرن و همچنین فانتزی محسوب می ‌شوند که بیش ‌از ده ها مدل دارند.

 به‌ عنوان مثال مدل پرده ‌های کلاسیک پانچ یکی از پرطرفدارترین مدل پرده ها می ‌باشد که شما می ‌توانید آن ‌ها را در رنگ‌ ها و طرح ‌های مختلفی سفارش دهید. توجه داشته باشید که پرده‌ های پانچ مدل های دیگری هم دارند. به‌ عنوان مثال پرده‌ های پانچ تک‌ رنگ، پرده ‌های پانچ چهره و غیره نمونه‌ ای از این مدل ‌های پرده می ‌باشد.

 

پرده پذیرایی پانچ مخمل

از آنجایی ‌که پانچ ها جزو دسته پرده‌ های مدرن و فانتزی امروزی محسوب می ‌شوند، شما باید توجه داشته باشید که جنس آن ‌ها متفاوت است. یعنی این ‌که نمی‌ توانید برای شست و شو خودتان آن ‌ها را به‌ راحتی تمیز کنید.

باید حتما افراد متخصص با استفاده از ابزارها و وسایل مخصوص این کار را برای شما انجام دهند. توجه داشته باشید که پرده‌ های پانچ در ابعاد و سایز ‌های مختلف نیز به فروش می ‌رسند و همچنین قیمت آن ‌ها با توجه به این ‌موضوع محاسبه می‌ شود.

پرده پذیرایی پانچ سفید

به ‌عنوان مثال اگر شما می‌ خواهید که برای پذیرایی خود که یک پنجره قدی دارد پرده پانچ تهیه کنید، قیمت پرده با توجه به سایز و ابعاد متفاوت است. اگر پنجره کوچک ‌تر باشد به طبع قیمت ارزان ‌تر است و هر چه پنجره بزرگ ‌تر باشد قیمت نیز افزایش می‌ یابد.

 اما در کل می ‌توان گفت با وجود این ‌که آن ها کارایی بسیار زیادی دارند، اما قیمت از نظر قیمتی نسبتاً مقرون ‌به‌ صرفه هستند و همه افراد می‌ توانند برای خرید پرده‌ های پانچ اقدام نمایند.

پرده پذیرایی پانچ طوسی روشن
پرده پذیرایی سفید مناسب دکوراسیون مینیمال

توجه داشته باشید که امروزه استفاده از پرده های تک رنگ بسیار متداول شده است:

پرده پذیرایی پانچ زرشکی
پرده پذیرایی پانچ زرشکی