مقاله های پرده

مدل پرده پانچ اتاق دخترانه و پسرانه

مدل پرده پانچ اتاق دخترانه و پسرانه

پرده خانه و دفتر کار یکی از موارد تاثیر گذار در دکوراسیون داخلی است و امروزه پردها را در طرح، مدل و رنگ های گوناگون و متفاوتی تولید می کنند که این امر برای هر سلیقه ای مناسب بوده و برای افراد سخت پسند نیز بسیار سود آور است، با بروزرسانی و ورود فناوری های نوین در صنعت چاپ پارچه و پرده، می توان با سلیقه فردی خود تصویر یا تصاویر مورد علاقه و مد نظر را نیز بر روی انواع پرده مدرن، مانند مدل های پرده زبرا و مدل پرده پانچ اتاق چاپ نمایید.

ولی وقتی زمان خرید و انتخاب برای دکوراسیون و پرده اتاق خواب کودک و فرزندان، پسرانه یا دخترانه می شود، بسیار ضروری است که نظر، ایده و سلیقه آنها را هم در نظر بگیریم;

از این رو زمان انتخاب طرح و رنگ پرده پانچ اتاق فرزندان باید در نظر داشت که چیدمان، رنگ و سبک اتاق به چه صورت می باشد و با در نظر گرفتن موارد ذکر شده، اقدام به انتخاب و خرید پردهای پانچ برای اتاق خواب نمایید.

 

امروزه پردهای اتاق کودکان بجز پوشش پنجره و زیبا سازی فضای اتاق، یک کاربرد قابل توجه دیگر هم دارند که گاه والدین این مورد را نیز در نظر می گیرند، پرده مدل پانچ اتاق کودک و فرزند شما می تواند به یک ابزار آموزشی- تفریحی نیز تبدیل شود!

این نوع و مدل پردهای پانچ ( پردهای مدل چاپی ) در سال های اخیر بسیار پرطرفدار نیز بوده.

در ادامه به بررسی انواع پرده مناسب برای اتاق کودک، هم پسرانه و هم دخترانه می پردازیم، و اطلاعات قابل توجهی برای انتخاب و خرید پرده مناسب اتاق خواب های کودکگ در اختیار شما قرار می دهیم.

مدل پرده پانچ اتاق پسرانه

مدل پرده پانچ اتاق پسرانه

 

مدل های خلاقانه پرده پانچ اتاق خواب دختران و پسران

یکی از نکاتی که در حین انتخاب و خرید مدل های پرده پانچ اتاق خواب باید به آن توجه کرد این است که شما در زمان تغییر دکوراسیون داخلی،؛ اول به انتخاب پرده اقدام نمایید و سپس بقیه دکور یا فقط رنگ و طرح چیدمان اتاق را با در نظر گرفتن طرح و رنگ پرده اتاق انتخاب و اجرا نمایید.

در ادامه ما یکی از مدل های جدید و پرطرفدار پرده مدرن، که پرده پانچ چاپی می باشد را همراه با موارد و راهنمای استفاده آن برای پردهای اتاق پسرانه و دخترانه توضیح می دهیم.

مدل پرده پانچ اتاق که با پارچه کتان و مخمل معمولا تولید می شود، به دلیل مدل و طرح های آن و نوع تولید ، هم بسیار پرفروش بوده و هم نسبت به دیگر مدل ها قیمت پرده پانچ اتاق خواب بسیار کمتر و ارزانتر می باشد،

 

البته از نظر کیفیت و کاربرد این مدل پردها همانند دیگر پرده های موجود، هم با کیفیت بسیار مناسب تولید می شود و همچنین کاربرد های اصلی پرده مانند؛ تنظیم نور محیط، عایق گرما و سرما یا حفظ حریم خصوصی و غیره… را نیز دارا بوده.

از ویژگی های قابل توجه پارچه های کتان یا مخمل برای پرده پانچ اتاق و بخصوص اتاق کودک، پسرانه یا دخترانه، قابلیت شستشو و دوام بالای آنها می باشد، که در اتاق خواب کودکان بسیار کاربرد دارد، زیرا تمیزی و نظافت اتاق خواب کودکان یکی از چالش های همیشگی والدین می باشد.

 

طرح و مدل پرده پانچ اتاق خواب پسرانه

رنگ های پرمصرف ( مانند آبی و سبز ) و در نظر گرفته شده برای پرده پانچ اتاق خواب پسران معمولا با طرح های پسرانه هم سو بوده که از طرح و مدل های بسیار مورد استفاده در پردهای پانچ اتاق خواب پسرانه، فیلم های انیمشن و کارتون ها، تصاویر ورزشی ( بخصوص فوتبال ) و تصاویری مانند:

ابر قهرمانان کارتونی، شخصیت های بازی، ورزشی یا انیمشن های دیزنی و پیکسار بسیار مورد توجه پسر بچه ها می باشد و البته طرح تصویر و عکس چاپ شده از چهره کودک عزیز شما بر روی پرده پانچ نیز یکی از موارد بسیار چشمگیر در این ضمینه است؛

که این مورد آخر برای پرده اتاق دختران و طرح های دخترانه نیز شامل میشود.

 

رنگ و طرح و مدل پرده اتاق خواب دخترانه

همانند موارد ذکر شده در طرح پرده اتاق های پسرانه، در پرده پانچ اتاق خواب دخترانه نیز از تصاویر و انیمشنهای مورد علاقه کودکان و بخصوص دخترها مانند شخصیت هایی قدیمی چون ملکه ها یا ” سیندرلا ” تا شخصیت کارتون های جدید مانند: ” جودی هاپس در انیمیشن زوتو پیا ” یا ” موآنا ” و ” هلن پار ” را نام برد،

و با در نظر گرفتن این موارد بیشترین طرح و رنگ مورد استفاده برای پرده اتاق کودکان و دخترانه، دو رنگ صورتی و قرمز میباشد.

بازگشت به لیست