مقاله های پرده

خرید پرده پانچ ارزان و نکات مهم آن

ارزان ترین مدل های جدید پرده پانچ

ارزان ترین مدل های پرده پانچ

 

با رشد صنعت و فناوری شاهد پیشرفت های چشم گیری در این زمینه شده ایم که بخش عظیمش را دکوراسیون تشکیل داده است. با گذشت زمان شاهد تولید محصولات جدید با طرح و شکل مختلف در بازار می باشیم. خرید پرده پانچ ارزان قیمت یک ایده بسیار عالی برای زیبا تر کردن محیط خانه و پذیرایی می باشد،

با ورود این طرح و مدل از پرده در بازار موجب شده بیش تر خانم ها برای زیبا کردن خانه های خود پرده هایی زیبا با مدل پانچ را انتخاب نمایند.

در تزیین دکور منازل ما ایرانی ها پرده جایگاه ویژه ای دارد و بخش جدا نشدنی پنجره می باشد و به همین دلیل، دقت در انتخاب و خرید پرده مناسب ( و البته با قیمت اران ) برای خانه و بخصوص پرده های محیط پر بازدید منزل مانند پرده پذیرایی و پرده آشپزخانه می بایست رعایت گردد.

پرده پانچ برگ خاکستری

مدل پانچی برگ خاکستری

 

خرید ارزان ترین مدل پرده پانچ

برای خرید پردهای پانچ باید از قبل جنس پرده، طرح، رنگ و محلی که قرار است دوخت پرده را به آن ها بسپارید را به خوبی بشناسید و درباره آن ها تحقیق نمایید.

پرده پانچ برگ طوسی

پانچ برگ طوسی

 

نکته طلایی انتخاب پرده ارزان

باید بدانید که پرده ها با داشتن طرح ها و مدل و رنگ بسیار زیاد در بازار موجود می باشند که هر کدام برای یک سبک (هنری، کلاسیک، مدرن و اتاق کودک) مناسب و قابل استفاده هستند.

برای انتخاب پرده و پارچه از مدل های پرده ارزان استفاده نکنید!

زیرا این پرده ها از کیفیت پایین تری برخوردار هستند و طول عمر کمی دارند.

شما میتوانید از جنس های پارچه پرده متفاوت که قیمت های کمتری دارد استفاده کنید؛ به طور مثال می توانید بجای استفاده از پارچه پرده مخمل از پارچه شانل استفاده کنید، و اگر باز همزینه بالا است؛

بجای استفاده از پرده شانل از پرده پانچ کتان و هازان استفاده کنید و همچنین به همراه حریر تا هزینه شما کمتر و قیمت پرده  کمتر شود.

پرده پانچ در گذشته محدودیت رنگ داشت ولی امروزه دوخت پرده پانچ با تمامی رنگ ها قابل اجرا می باشد.

پرده پانچ ساده کرم قهوه ای

پرده پانچ ساده کرم قهوه ای

 

مدل جدید پانچی چاپی چه ویژگی دارد؟

پرده پانچ یکی از پر کار برد ترین نوع پرده به حساب می آید که دارا بودن مزایای مثبت زیاد موجب شده است در دل بیش تر مردم جای داشته باشد.

پرده پانچ ساده کرم قهوهای

پردهای پانچی ساده کرم قهوهای

 

ویژگی های پردهای پانچ به شرح زیر است…

  • دوخت پانچ موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود.
  • شست و شو پرده بسیار آسان است.
  • در چاپ این پرده ماندگاری بسیار بالا می باشد.
  • تنوع در طرح و حلقه ها نیز وجود دارد.

 

انتخاب صحیح پرده پانچ

برای بیش تر نمایان شدن جلوه پردهای پانچی قبل از خرید سعی کنید دکوراسیون خانه را تکمیل کنید و در پایان، به سراغ خرید پرده پانچ بروید.

 

 
پرده پانچی ساده رنگی

پرده پانچی ساده رنگی

 

زیرا در این مواقع انتخاب رنگ و طرح و مدل پرده و بخصوص پرده مدل پانچ بسیار راحت تر می شود و می توانید پارچه ای انتخاب کنید که با رنگ مبلمان یا فرش شما ست شود و با این روند می توانید ظاهر منزل خود را آراسته تر نمایید و در کنار آن از پرده با قیمت های مناسب  نیز استفاده کنید.

 

انواع مدل های جدید پردهای پانچ

پردهای پانچ نیز مانند دیگر پرده ها دارای طرح های مختلف می باشد این طرح ها برای سلیقه های مختلف طراحی و دوخته می شود.
و مدل چاپی پانچ، از جمله پردهای ارزان قیمت و مناسب برای هر مکانی می باشد.

پرده پانچی طرحدار

پانچی طرحدار

 

طرح سنتی، طرح داماسک، طرح پانچ گل دار و طرح نستعلیق از پر طرفدار ترین طرح ها برای دوخت پرده پانچ به حساب می آیند.

طرح نستعلیق به دلیل داشتن مخاطب های ویژه در طراحی کاغذ دیواری نیز وجود دارد که علاقه مندان به این طرح می توانند با خرید پانچ در طرح نستعلیق و استفاده کردن از کاغذ دیواری یک فضای شیک را ایجاد کنند.

 
پرده پانچی ساده کرم

پانچ ساده کرم

 

و یا پرده پانچ با طرح سنتی، برای مکان هایی که دکور آن هنری و سنتی کار شده است مناسب می باشد. این طرح در فضا حس آرامش را القا می کند و در عین حال این پرده ها ایرانی بودن فرد را نشان می دهد.

برای شناخت ، انتخاب و خرید بهتر پردهای پانچی و مدل های چاپی و طرح های آن بهتر است در سایت درباره آن مطالعه بفرمایید تا در هنگام خرید بتوانید یک طرح مناسب انتخاب بفرمایید.

پرده پانچی گل کرم

پرده گل کرم

 

نکات مهم انتخاب پرده

یک نکته مهم که باید در هنگام دوخت پرده به آن توجه کنید این است که از پارچه ای استفاده کنید که جنس آن برای دوخت، مناسب باشد تا زیبایی پرده بعد از نصب نمایان شود.

اگر از پارچه بی کیفیت و ارزان برای دوخت استفاده کنید بعد از نصب شاهد این خواهید بود که نمای پرده به خوبی آنچه باید باشد نیست.
پس از نکته ای که در بالا برای خرید پرده و قیمت پرده آن استفاده کنید تا همیشه از دکوری زیبا و با کیفیت لذت ببرید.

پرده پانچی زرد گل دار

پرده زرد گل دار

   

بازگشت به لیست